"Onward": pierwszy zwiastun nowego filmu studia Pixar z gwiazdami Marvela w obsadzie

31.05.2019 08:58
Onward|undefined Fot. materiały promocyjne

Pixar i Disney pracują nad kolejną animacją, która urzeknie miliony widzów. W sieci pojawił się zwiastun filmu "Onward" z Tomem Hollandem i Chrisem Prattem.

Chociaż na horyzoncie widać już premierę "Toy Story 4", studio Pixar nie spuszcza z tonu i niebawem zobaczymy kolejny film animowany. Mowa o produkcji zatytułowanej "Onward", opowiadającej o nietypowym świecie fantasy, który bardziej przypomina naszą rzeczywistość, niż niesamowite światy stworzone przez J.R.R. Tolkiena czy George'a R.R. Martina. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun powstającej animacji.

"Onward" - zwiastun nowego filmu studia Pixar

Akcja filmu rozgrywa się na przedmieściu rodem z opowieści fantasy. "Onward" opowiada o dwóch elfich nastolatkach, których w oryginalnej wersji filmu zdubbingowały gwiazdy Marvel Studios - Tom Holland i Chris Pratt. Jak prezentuje się zapowiedź?

Początkowo widzowi może wydawać, że, nowy film Pixara rozgrywa się w typowym świecie fantasy. Szybko jednak okazuje się, że rzeczywistość, w której działają główni bohaterowie to w zasadzie typowe amerykańskie przedmieście z charakterystycznymi domkami, zwyczajnymi rodzinami i monotonią typową dla takich miejsc. Głównym bohaterem jest Ian Lightfoot (Tom Holland) - fajtłapowaty nastolatek, który mieszka z matką i smokiem w jednym z domków jednorodzinnych. Spokój w okolicy burzy jego brat - Barney (Chris Pratt), który ma buntowniczą duszę i zabiera Iana na niesamowitą przygodę. Twórcy w sprytny sposób połączyli typowe okoliczności przyrody z elementami znanymi z baśni. Mamy przeczucie, że bezdomne skrzydlate jednorożce staną się wkrótce ulubieńcami widzów.

Przeczytaj także

"Onward" - kiedy premiera?

Reżyserem i scenarzystą "Onward" jest Dan Scanlon - twórca "Uniwersytetu potwornego". Scanlon ponownie połączył siły z producentką Kori Rae. W filmie oprócz Hollanda i Pratta usłyszymy również Julię Louis-Dreyfus i Octavię Spencer. Premiera filmu została zaplanowana na 6 marca 2020 roku.

Zobacz też: Ciężkie życie kłębka włóczki w korporacji, czyli nowa krótkometrażowa animacja studia Pixar

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.