"Opowieść wigilijna" - Andy Serkis i Guy Pearce w pełnym zwiastunie mini serialu

21.11.2019 14:51
Foto: materiały prasowe FX/ Entertainment Weekly|undefined Fot. materiały prasowe FX/ Entertainment Weekly

Stacja FX udostępniła pełny zwiastun mini serialu, którego gwiazdami są Guy Pearce i Andy Serkis. Jak prezentuje się najnowsza wersja "Opowieści wigilijnej"?

Trzyodcinkowy mini serial Stevena Knighta to najnowsza wersja kultowej opowieści. Twórca "Peaky Blinders" i "Tabu" zaserwuje nam jednak "Opowieść wigilijną", jakiej dotąd nie widzieliśmy. 

"Opowieść wigilijna" - pełny zwiastun mini serialu

Zwiastun "Opowieści wigilijnej" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Jak widać, wizja Stevena Knighta jest odpowiednio mrocznym tworem, który podejdzie do znanej nam historii w nieco inny sposób, niż jego poprzednicy. Ty razem Ebenezer Scrooge nie jest odstręczającym gburem, a niezwykle atrakcyjnym mężczyzną o iście paskudnym wnętrzu. Knight postanowił również zagłębić się w przeszłość głównego bohatera, by zrozumieć co stało się przyczyną jego bezduszności i okrucieństwa.

Przeczytaj także

Początkowo, w głównego bohatera wcielić miał się Tom Hardy, który niejednokrotnie już pracował ze Stevenem Knightem. Ostatecznie Hardy ograniczył się do roli producenta, a Scrooge'a zagrał Guy Pearce. U jego boku wystąpili Andy Serkis jako Duch Świąt Minionych, Jason Flemyng jako Duch Świąt Przyszłych, Charlotte Riley jako siostra Scrooge'a, Joe Alwy jako pracownik Scrooge'a i ojciec niepełnosprawnego Tima oraz Stephen Graham jako Jacob Marley, zmarły wspólnik Scrooge'a. 

Przeczytaj także

Pieczę nad mini serialem sprawowali Ridley Scott, Dean Baker, David W. Zucker, Kate Crowe i Mona Qureshi. Efekt ich pracy poznamy w grudniu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 19 grudnia 2019 roku.

Zobacz też: Kolejna świąteczna propozycja od Netfliksa. Zobaczcie zwiastun filmu "Święta nie na bogato" 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.