Orlando Bloom zagra Joe Exotica w filmie biograficznym o Królu Tygrysów?

08.04.2020 14:33
Orlando Bloom|undefined Fot. SplashNews.com/East News

Niedawno na Netfliksie pojawił się serial dokumentalny o Joe Exoticu, ekscentrycznym właścicielu prywatnego zoo, w którym hodował tygrysy. Pojawił się pomysł zrealizowania filmu biograficznego o mężczyźnie.

Orlando Bloom został wybrany faworytem do zagrania najbardziej znanego opiekuna zwierząt na świecie, czyli Joe Exotica. Niedługo mają bowiem ruszyć prace nad filmem inspirowanym dokumentem "Król Tygrysów" od Netfliksa.

Orlando Bloom jako Joe Exotic w filmie Król Tygrysów?

Gwiazdor "Piratów z Karaibów" jest podobno we wczesnej fazie dyskusji z producentami z 20th Century Studios, którzy tworzą film. Ten oczywiście nie powstanie, dopóki na świecie szaleje epidemia koronawirusa. 

Przeczytaj także

Jak podaje portal The Sun, ich filmowa "wtyka" zasugerowała, że studio teraz będzie chciało nadrobić straty spowodowane przez zamknięcie kin, a opowieść o Joe Exoticu jest idealnym materiałem na film:

Prace na planach filmowych zostały zawieszone, ale studio wciąż szuka pomysłów na kolejne projekty, które można zrealizować w mgnieniu oka - "Król Tygrysów" jest idealną podstawą na film.

Według "wtyki", dyskusje na temat filmu dopiero się rozpoczęły, ale pomysł na realizacje jest dość solidny - zwłaszcza, jeżeli w projekt zostanie zaangażowany gwiazdor pokroju Orlando Blooma. Producenci "Króla Tygrysów" wierzą, że Bloom byłby "idealny do odegrania Joe Exotica do w filmie".

Sam aktor dolał oliwy do ognia, kiedy na swoim Instagramie umieścił mema z "Króla Tygrysów", gdzie jego twarz jest naklejona na wizerunek Exotica, a pyszczek jego pieska zakrywa pysk tygrysa. Aktor nie napisał nic na temat zdjęcia, ale to dobrze - prawda jest taka, że ten obraz wyraża więcej, niż tysiąc słów: 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.