Oryginalni pogromcy duchów zostaną zastąpieni przez grupę nastolatków? Pojawił się opis bohaterów 3. części "Ghostbusters"

Sergiusz Kurczuk
15.02.2019 11:51
kadr z filmu Pogromcy duchów|undefined Fot. kadr z filmu Pogromcy duchów

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzącej 3. części filmu Pogromcy duchów. Chodzi o opisy głównych bohaterów, którzy zastąpią oryginalnych duchołapaczy.

Od kiedy na początku 2019 roku pojawiły się pierwsze oficjalne informacje na temat 3. części serii "Pogromcy duchów", fani nie przestają zastanawiać się, co zobaczymy w filmie reżyserowanym przez syna twórcy oryginału. Na razie nie wiadomo, czego będzie dotyczyła fabuła kontynuacji, ale potwierdzono, że akcja rozegra się w tym samym świecie, w którym działy się dwie pierwsze części "Ghostbusters". Oznacza to, że prawdopodobnie zobaczymy gwiazdy oryginalnej serii. Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson mogą powrócić, ale wcale nie muszą wcale zajmować się łapaniem duchów. Wszystko wskazuje na to, że wygryzie ich młode pokolenie pogromców duchów.

Przeczytaj także

"Pogromcy duchów 3" - opisy nowych postaci

Zdjęcia do filmu w reżyserii Jasona Reitmana ruszą w maju 2019 roku. Trwają więc prace nad szlifowaniem scenariusza i kompletowaniem obsady "Pogromców duchów 3". Jak donosi HN Entertainment, w sieci pojawiły się opisy postaci, które będą głównymi bohaterami filmu. Trwają poszukiwania aktorów, którzy wcielą się w nowych pogromców duchów. Twórcy poszukują odtwórców dwóch nastoletnich chłopców i dziewcząt, którzy wcielą się w postacie opisane poniżej.

BEZIMIENNY (GŁÓWNY BOHATER - CHŁOPAK 1): 13-latek. Fan teorii spiskowych, który lubi fantazjować.

BEZIMIENNA (GŁÓWNA BOHATERKA - DZIEWCZYNA 1): 12-latka. Kujonka, która ma problemy z nawiązywaniem relacji z innymi na poziomie emocjonalnym, trudno jej zrozumieć uczucia i nie jest świadoma swoich krzywdzących komentarzy, które czasami rzuca. 

BEZIMIENNY (GŁÓWNY BOHATER - CHŁOPAK 2): 12-latek. Szczupły, blady, o ciemnych włosach i przenikliwych niebieskich oczach, wyrazistych rysach twarzy, wysokich kościach policzkowych, wycofany. Pogodny, dowcipny, uparty i pozostający w dobrym humorze pomino ciężkich chwil. Jest również świetny w improwizowaniu pod presją czasu, ma łatwość w rozumieniu technologii i łatwo radzi sobie z problemami.  

BEZIMIENNA (GŁÓWNA BOHATERKA - DZIEWCZYNA 2): 13-latka. Lubi zabawę, trochę szalona. Zawsze ciekawa, trochę nawiedzona, bujająca w obłokach, skołowana.

Opisy to nie jedyne nowe informacje na temat "Pogromców duchów 3". Pojawił się również krótki opis fabularny filmu.

Rodzina przeprowadza się do małego miasteczka. Jej członkowie dowiadują się w nim, kim naprawdę są i poznają sekrety miasta oraz samych siebie.

Jak nowi bohaterowie zostaną połączeni z oryginalną serią? To na razie zostaje kwestią tajemnicy twórców. Być może oryginalni pogromcy duchów będą w jakiś sposób spokrewnieni z dziecięcymi bohaterami i przekażą im swoje dziedzictwo. Biorąc pod uwagę naukowe zainteresowania trójki dzieciaków, jest to całkiem prawdopodobne. 

"Pogromcy duchów 3" - kiedy premiera?

Czy nastolatkowie udoskonalą maszyny do łapania duchów oryginalnych Ghostbusters? Czy naprawdę zstąpią pierwszych duchołapaczy? A może tylko będą im pomagać? Dowiemy się za jakiś czas. Film "Pogromcy duchów 3" prawdopodobnie trafią na ekrany kin najwcześniej latem 2020 roku. 

>>Zobacz też: "Pogromcy duchów 3" mają już reżysera. Kiedy kontynuacja trafi do kin?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.