Wszystkie filmy nominowane do Oscarów 2018 w szczerym zwiastunie od Screen Junkies

Natalia Hluzow
01.03.2018 19:22
Oscars 2018 honest trailer|undefined Fot. kadr z wideo

Twórcy kanału Screen Junkies tradycyjnie przygotowali podsumowanie oscarowych produkcji nominowanych w kategorii najlepszy film, tworząc Honest Trailer Oscarów 2018.

Co roku po całym sezonie obśmiewania niedociągnięć i klisz pojawiających się w różnych filmach, na przełomie lutego i marca twórcy youtubowej serii Honest Trailers przygotowują oscarowe zestawienie. Tym razem znalazło się w nim 10 dzieł nominowanych w kategorii najlepszy film oraz kilka produkcji superbohaterskich, które – jak twierdzi głos Jona Baileya – nerdy uważają za pominięte wraz z kategoriami, w jakich powinny być nominowane. 

Honest Trailer - Oscary 2018

W tegorocznym zestawieniu nie obyło się oczywiście bez wspomnienia gigantycznej oscarowej wpadki z ceremonii z 2017 roku oraz przytyku do tego, że nominowane są tylko filmy z listopada i grudnia (co oczywiście nie jest do końca prawdą). Za co oberwały najlepsze filmy 2017 roku według Amerykańskiej Akademii Filmowej? 

„Czas mroku” za charakteryzację Gary’ego Oldmana, „Kształt wody” za manię wielkości reżysera, „Tamte dni, tamte noce” za to, jak bohaterowie traktują brzoskwinie, „Lady Bird” za alternatywność reżyserki, a „Czwartej władzy” za bycie filmem skrojonym pod Oscary. To ostatnie jest najzabawniejszym fragmentem całego zwiastuna, oczywiście poza zakończeniem, w którym twórcy wideo przyznają nominacje m.in. dla „Thora: Ragnarok” za najlepszego Goldbluma, dla „Wonder Woman” za najlepsze 2/3 filmu czy dla „Strażników Galaktyki vol.2” za najlepszy film, który ci się podobał, po czym od razu o nim zapomniałeś. Całość możecie zobaczyć w wideo zamieszczonym poniżej, przy czym ostrzegamy – wszystkie filmy zostały potraktowane bardzo łagodnie.

Oscary 2018 - kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Jeśli macie ochotę na więcej zestawień związanych z Oscarami, zerknijcie na naszą listę największych oscarowych rozczarowań lub nominacji do Oscarów 2018, które przejdą do historii. Możecie też wziąć udział w naszej sondzie i wytypować zdobywców Oscarów 2018. Uroczysta ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się już 4 marca 2018 roku w Dolby Theatre w Hollywood.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.