Ostateczny trailer „Wonder Woman”

Kamil Dachnij
08.05.2017 09:57
Ostateczny trailer „Wonder Woman” Fot. Kadr z video

Warner Bros. po raz ostatni zaprezentowało zapowiedź nadchodzącej „Wonder Woman”. Zobacz zwiastun z MTV Movie Awards. 

Po całej serii zwiastunów i teaserów, Warner Bros. odkrywa ostatnie karty przed nadchodzącą wielkimi krokami premierą „Wonder Woman”.  Gal Gadot, odtwórczyni głównej roli, już parę dni przed imprezą MTV Movie Awards zapowiadała, że pojawi się tam z cudowną niespodzianką. Okazuje się, że jest nią finalny zwiastun do filmu. Niemal godnym podziwu jest fakt, że do samego końca studio nie pokazało głównego antagonisty historii, którym ma być Ares. Zobacz zwiastun:

Amazońska księżniczka Diana, po spotkaniu amerykańskiego pilota (Chris Pine), postanawia pomóc ludzkości i wyrusza z nim do Francji, aby przyśpieszyć zakończenie I wojny światowej. Niezwykłe moce bohaterki świetnie sprawdzają się na polu bitwy, lecz trudniej jej przychodzi dostosowanie się do etykiety, jaka panuje w drugiej dekadzie XX wieku.

Choć sporo scen znamy już z poprzednich klipów, to ostatni zwiastun klarowniej wyjawia na czym skupi się fabuła filmu. Można zatem się spodziewać, że będziemy obserwować przede wszystkim przemianę Wonder Woman z niesfornej młodej dziewczyny w odważną i potężną wojowniczkę. Po nieudanych scenariuszach do „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” oraz „Legionu samobójców”, oczekiwania wobec „Wonder Woman” są tym większe.

Na pytanie czy zostaną spełnione odpowiedź otrzymamy 2 czerwca 2017 roku. W filmie oprócz Gadot oraz Pine’a, zobaczymy również Robin Wright jako Antopię, Danny’ego Hustona jako generała Ericha Ludendorffa, Davida Thewlisa jako Sir Patricka oraz Connie Nielsen jako królową Hippolitę. Scenarzystą filmu jest Allan Heinberg, a reżyserem Patty Jenkins

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.