Ostatnie chwile Roberta Downeya Jr. i Chrisa Evansa na planie "Avengers: Endgame" [WIDEO]

28.04.2020 09:25
Chris Evans i Robert Downey Jr. |undefined Fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Bracia Russo zamieścili w sieci nieopublikowane dotąd nagrania z planu zdjęciowego "Avengers: Endgame", na których Robert Downey Jr. i Chris Evans żegnają się ze swoimi rolami. 

Minął rok od premiery filmu "Avengers: Endgame". Z tej okazji bracia Russo powołali do życia specjalne wydarzenie dla fanów Marvela - wspólne oglądanie filmu za pośrednictwem Twittera. Po zakończeniu seansu reżyserzy mieli dla uczestników niespodziankę. Zamieścili w sieci nieudostępnione dotąd zakulisowe materiały z czwartej części "Avengers".

"Avengers: Endgame " - Robert Downey Jr. i Chris Evans po raz ostatni jako Iron Man i Kapitan Ameryka

Każdy, kto oglądał "Endgame" doskonale zdaje sobie sprawę, że powrót Kapitana Ameryki i Iron Mana raczej nie wchodzi już w grę. Tony Stark poświęcił swoje życie, żeby pokonać Thanosa, a Cap postanowił cofnąć się w czasie, by wieść żywot u boku Peggy Carter. 

Przeczytaj także

Istnieje oczywiście szansa, że aktorzy powrócą do MCU w występach gościnnych, ale nie oszukujmy się. Rola dwóch filarów filmowego świata Marvela została zakończona. Z tego powodu materiały opublikowane przez braci Russo szczególnie poruszyły fanów serii "Avengers". Widzimy bowiem na nich ostatnie chwile dwóch gwiazdorów Marvela na planie "Endgame" - Roberta Downeya Jr. i Chrisa Evansa.

Oto ostatni dzień Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki. Wielka miłość i szacunek, proszę pana. Co za niesamowita passa.

Ostatni dzień Downeya tuż po nakręceniu sceny "Jestem Iron Man". Prawdziwe narodziny legendy. Kochamy tego człowieka 3000.

To jednak nie koniec niespodzianek. Filmowcy postanowili podzielić się też niesamowitym momentem z jednej z sal kinowych sprzed roku. Widzimy w nim reakcję publiczności na długo wyczekiwany moment - powrót wszystkich poległych bohaterów, którzy dołączyli do żyjących herosów w walce z Thanosem.

Pokazanie wam wszystkim "Endgame" rok temu było najbardziej emocjonującym i budującym momentem w naszych karierach. DZIĘKUJEMY WAM. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym wrócimy wszyscy razem do kin, dzieląc te doświadczenia po raz kolejny...

Możemy zobaczyć niezwykle żywą rekcję publiczności na kolejno pojawiających się ulubionych superbohaterów oraz na okrzyk bojowy "Avengers: Assamble!", wydany w końcu przez Kapitana Amerykę.

 

Przeczytaj także

Niestety na kolejny film Marvel Studios musimy jeszcze trochę poczekać. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele premier kinowych zostało przeniesionych na dalsze terminy. 3 maja 2020 roku do kin miał wejść film "Black Widow". Niestety produkcja zadebiutuje dopiero 6 listopada 2020 roku. To również ważny film dla fanów, ponieważ będzie pożegnaniem z kolejną oryginalną członkinią Avengers - Natashą Romanoff, graną przez Scarlett Johnasson.

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel filmy: W jakiej kolejności oglądać produkcje Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.