Ostatnie słowa Charlesa Mansona w zwiastunie dokumentu komentowanego przez Roba Zombie

Sergiusz Kurczuk
28.11.2017 11:10
foto: Everett Collection/East News|undefined Fot. Everett Collection/East News

W sieci pojawił się zwiastun dokumentu opowiadającego o Charlesie Mansonie. Narratorem opowieści o słynnym przestępcy jest muzyk i filmowiec Rob Zombie. Jakie były ostatnie słowa przywódcy grupy religijnej Rodzina?

Śmierć Charlesa Mansona spowodowała, że na nowo zaczęto interesować się jego osobą. Muzyk i filmowiec Rob Zombie jest jedną z tych osób, które wręcz obsesyjnie interesują się osobą słynnego przestępcy. Zombie wielokrotnie inspirował się życiem Mansona w swoich utworach oraz filmach. Nic dziwnego, że został wybrany przez twórców dokumentu „Charles Manson: The Final Words” do roli narratora. Któż mógłby lepiej opowiedzieć historię najbardziej fascynującym przypadku współczesnej kryminalistyki?

3 grudnia 2017 roku na kanale REELZ zostanie wyemitowany dokument poświęcony Charlesowi Mansonowi. Do sieci trafił zwiastun „Charles Manson: The Final Words”, w którym oprócz archiwalnych wywiadów z przywódcą Rodziny, pojawiają się komentarze ekspertów oraz głos Zombie, wprowadzający widza w mroczny świat Mansona. Tytuł filmu nie jest przypadkowy. Pojawiają się w nim bowiem jedne z ostatnich słów wypowiedzianych przez psychopatę, który w ciągu kilku miesięcy odbył wiele rozmów telefonicznych z Zombie. 

W filmie pokazano niepublikowane do tej pory fragmenty akt sprawy Mansona, fotografie oraz całkiem nowe wywiady z samym Mansonem, a także byłymi członkami Rodziny. Film stara się odpowiedzieć na pytanie stawiane przez wiele osób na świecie od lat: jaki był prawdziwy motyw masakry dokonanej w domu Romana Polańskiego i Sharon Tate. Historia, chociaż wydarzyła się w 1969 roku, wciąż jest żywa. Przykładem może być zbliżający się film Quentina Tarantino, w którym pojawi się wątek Mansona.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.