Oto 1. zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie Mysterio w akcji

Kamil Kacperski
15.01.2019 15:18
Oto 1. zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie Mysterio w akcji Fot. kadr z filmu

Nareszcie Marvel Studios pokazało zwiastun "Spider-Mana: Far From Home". Tym razem Peter trafił do Europy, gdzie mierzy się z Mysterio. 

Kilka tygodni po premierze 1. zwiastuna "Avengers: Endgame" (bo tak brzmi oficjalny tytuł "Avengers 4"), Marvel Studios opublikowało zapowiedź "Spider-Mana: Far From Home". Tym razem Peter i spółka wyjeżdżają do Europy. Na miejscu Spidey poznaje tajemniczego kuglarza ukrywającego się pod pseudonimem Mysterio (Jake Gyllenhaal). Między panami szybko dochodzi do konfliktu, w którym zwycięsko wyjdzie prawdopodobnie Pajączek (tak przypuszczamy). 

Nareszcie w sieci pojawił się debiutancki zwiastun przygód doroślejszego Spider-Mana. Widzimy w nim Elementals, Mysterio, Nicka Fury'ego i Ciocię May. Panie i panowie, oto "Spider-Man: Far From Home":

Spider-Man: Far From Home - 1. zwiastun

I chociaż ostatni raz widzieliśmy Petera rozpływającego się w powietrzu na końcu "Avengers: Infinity War", to tu widzimy go całego i zdrowego. Mało tego - chłopak używa nawet dwóch nowych strojów. Jednego czarnego, inspirowanego stealth suitem z komiksów, drugi natomiast nawiązuje nieco do "stylówki" Milesa Moralesa i wyróżnia się czarno-czerwoną kolorystyką. Ale kostiumy nie są nowością, ponieważ o nich dowiedzieliśmy się jeszcze kilka tygodni przed premierą zwiastuna.

Niedawno okazało się również, że wielu fanów filmów od Marvel Studios chcieliby ponownie zobaczyć Tobeya Maguire'a w filmie o Spider-Manie. Aktor wcielił się w Pajączka w trylogii Sama Raimiego. Na szczęście nie chodzi o zastąpienie młodego aktora pierwszym kinowym odtwórcą herosa, a jedynie drobnym występem gościnnym. Mężczyzna miałby wcielić się jedynie w... dostawcę pizzy. Myślicie, że Maguire zgodziłby się na występ w "Spider-Manie: Far From Home"?

Spider-Man: Far From Home - kiedy premiera?

Zanim na ekranie ponownie zobaczymy Toma Hollanda w roli Ścianołaza, Sony przedstawi nam pełnometrażową animacje o Milesie Moralesie - premiera "Spider-Man Uniwersum" odbyła się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Jeśli chodzi zaś o Pajączka z MCU, to jego zobaczymy najpierw w "Avengers: Endgame" (kwiecień 2019), a dopiero potem w "Spider-Man: Far From Home" (lipiec 2019).

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.