Oto Timothee Chalamet w roli Willy'ego Wonki. Wygląda świetnie

11.10.2021 10:22
Oto Timothee Chalamet w roli Willy'ego Wonki. Wygląda świetnie Fot. CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP/East News

Timothee Chalamet już niedługo pojawi się w kinach jako Willy Wonka. Zobaczcie zdjęcie z nadchodzącego filmu z gwiazdorską obsadą.

Timothee Chalamet jako Willy Wonka

Jak podaje serwis Deadline, nadchodzący film skupi się na przygodach młodego Willy'ego Wonki, z czasów, gdy jego fabryka czekolady była jedynie marzeniem. Portal podał również, że Chalamet ma tańczyć i śpiewać w nadchodzącej produkcji "Wonka", jako że film ma zawierać sporo musicalowych fragmentów. 

Polecamy

Paul King ma być reżyserem filmu, do którego scenariusz napisał Simon Farnaby. Producentami filmu są David Heyman i Luke Kelly, natomiast Michael Siegel i Alexandra Derbyshire są producentami wykonawczymi.

Niedawno ruszyły zdjęcia do nowej produkcji, a Timothee Chalamet podzielił się fotosem z planu "Wonki". Wygląda świetnie jako tytułowy bohater:

W "Wonce" będziemy mogli zobaczyć m.in. Olivię Colman, Rowana Atkinsa, Sally Hawkins oraz Keegana Michaela Keya. W pozostałych rolach pojawią się aktorzy znani z filmu "Paddington" - wśród nich Tom Davis, Simon Farnaby i Kobna Holdbrook-Smith.

Polecamy

To trzeci raz, kiedy Warner Brothers zabiera się do opowiedzenia historii Willy'ego Wonki. Pierwsza z nich to klasyk z 1971 roku z Genem Wilderem w roli głównej, kolejny film zadebiutował w 2005 roku, a ekscentrycznego twórcę czekolady odegrał Johnny Depp. Z tego co wiemy, to będzie pierwsza adaptacja powieści Dahla, w której zabraknie młodego Charliego Bucketa (co jest dość zrozumiałe, skoro to Wonka ma być młodym mężczyzną).

Film "Wonka" ma zadebiutować 17 marca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.