Oto film fabularny o procesie między Johnnym Deppem i Amber Heard - zobaczcie zwiastun "Hot Take" [WIDEO]

29.09.2022 14:21
Oto film fabularny o procesie między Johnnym Deppem i Amber Heard - zobaczcie zwiastun "Hot Take" [WIDEO] Fot. AP Pool/Associated Press/East News

Jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat doczekał się już filmowej adaptacji. Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu konfliktu między Johnnym Deppem i Amber Heard, w sieci pojawił się zwiastun produkcji "Hot Take".

Depp vs Heard w wersji filmowej. Zobaczcie zwiastun Hot Take

"Hot Take: The Depp/Heard Trial" to film fabularny o głośnym procesie sądowym, którym żyły portale filmowe i plotkarskie w 2022 roku - oczywiście mowa o batalii między Johnnym Deppem a Amber Heard. Ktoś w serwisie Tubi (straszna nazwa - przyp. red.) stwierdził, że warto przypomnieć o tym, co się działo... 6 miesięcy temu.

Polecamy

Fabularyzowana opowieść o byłym małżeństwie wygląda co najmniej tandetnie, żeby nie powiedzieć, że mizernie. Jedyne, co wyszło w miarę wiarygodnie w poniższym zwiastunie to głos Johnny'ego Deppa - wcielający się w niego Mark Hapka brzmi całkiem nieźle. Cała reszta wygląda jak słaby, ale to naprawdę słaby film studencki.

Komentarze pod zwiastunem są utrzymane w bardzo negatywnym tonie i ludzie raczej nie są specjalnie zadowoleni z tego, że "Hot Take" w ogóle powstał. "Pół roku temu widzieliśmy oryginał, po co nam remake?!" - pisze jeden z użytkowników YouTube'a. I cóż - trudno się z takim głosem nie zgodzić. Zwłaszcza, kiedy zapoznamy się ze zwiastunem:

Polecamy

Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Guy Nicolucci, znany z programu "The Daily Show". Reżyserią zajęła się Sara Lohman ("Secrets in the Woods"), natomiast główne role zagrali Mark Hapka jako Johnny Depp, Megan Davis w roli Amber Heard oraz Melissa Marty i Marry Carrig - te wcieliły się kolejno w prawniczki Camille Vasquez (reprezentowała Deppa) i Elaine Bredehoft (reprezentowała Heard).

Film "Hot Take" będzie dostępny w serwisie Tubi już w piątek 30 września. Co ciekawe – jak informuje zwiastun – film dostępny będzie za darmo. I dobrze - najwyżej zmarnujecie tylko swój czas.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.