Oto najlepszy filmowy bohater w dziejach! Kogo widzowie wytypowali na absolutnego ulubieńca?

10.06.2020 17:50
Foto: Shutterstock - zdjęcie poglądowe|undefined Fot. Shutterstock - zdjęcie poglądowe

Który z filmowych bohaterów cieszy się największym uznaniem? Redaktorzy Empire Magazine postanowili to sprawdzić. Na kogo padło?

Przed kilkoma tygodniami redakcja Empire Magazine rozpoczęła głosowanie. Zadaniem czytelników było wskazanie filmowego bohatera, którego darzą największym uznaniem i sympatią. Który swoimi czynami zasłużył na szczególny wyniki. Teraz poznaliśmy wielkiego zwycięzcę. Kogo wytypowano na najlepszą filmową postać wszech czasów?

Najlepszy filmowy bohater w dziejach - kogo widzowie wytypowali na absolutnego ulubieńca?

Wynik dla nikogo nie powinien być szczególnym zaskoczeniem. Tytuł najlepszego filmowego bohatera w dziejach kinematografii powędrował bowiem do Indiany Jonesa. Poszukiwacz przygód, w którego wcielił się Harrison Ford, to absolutna legenda kina przygodowego. Wielu kinomanów wychowało się na filmach z jego udziałem, nic zatem dziwnego, że zajmuje w ich sercach szczególne miejsce.

Przeczytaj także

Na drugim miejscu uplasowała się główna bohaterka "Obcego"Ellen Ripley. Niestety, obecnie nie wiadomo, ile głosów dzieliło nieustraszoną Ripley od zajęcia pierwszego miejsca. Nie wiemy również, kto znalazł się na miejscu trzecim. Pełna 50 najlepszych filmowych bohaterów opublikowana zostanie jutro, 11 czerwca 2020 roku. Na obecną chwilę zdradzono jedynie, że na liście znaleźli się między innymi: James Bond, Leia Organa, Furiosa, Spider-Man, Wonder WomanBatman, Jason Bourne, Atticus Finch, Axel Foley, Marty McFly, Czarna Wdowa i Ash z serii "Martwe zło"

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.