Oto nowy film o Predatorze. Zobaczcie zwiastun produkcji "Prey", który wygląda naprawdę porządnie

17.05.2022 11:57
Oto nowy film o Predatorze. Zobaczcie zwiastun produkcji "Prey", który wygląda naprawdę porządnie Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Prey" z nieznaną obsadą, ale za to popularnym głównym bohaterem - produkcja opowie nam o polowaniu Predatora w XVIII-wiecznej Ameryce Północnej.

Prey - zobaczcie zwiastun nowego filmu o Predatorze

Najniebezpieczniejszy łowca w galaktyce powraca na ziemię - tym razem twórcy zabiorą nas w odległą przeszłość, a nowa produkcja będzie nosiła tytuł "Prey" i opowie nam właściwie o jednym z poprzednich polowań Predatora na naszej planecie.

Polecamy

Akcja filmu "Prey" została osadzona w 1719 roku. Jak czytamy w opisie fabuły produkcji, Predator jak zwykle przybędzie na ziemię na polowanie, a główną bohaterką będzie Naru, członkini plemienia Komanczów. Młoda kobieta chce udowodnić swoim bliskim, że jest równie sprawną łowczyni, co jej męscy rówieśnicy. Nie spodziewa się jednak, jak trudne będzie jej wyzwanie.

Przedsmak pojedynku między Naru a Predatorem zobaczycie poniżej:

Reżyserem filmu "Prey" jest Dan Trachtenberg, dla którego to będzie pierwszy film od czasu "10 Cloverfield Lane" z 2016 roku. W międzyczasie wyreżyserował kilka odcinków pilotażowych (wśród nich jest m.in. "The Boys"). Twórca wpadł na pomysł na ten film w 2016 roku - wówczas nazywał się "Skulls".

Polecamy

Twórcy podzielili się, że aby jak najlepiej oddać klimat tamtych czasów, w filmie zatrudniono wyłącznie aktorów i aktorki rdzennego pochodzenia. Główną rolę zagra Amber Midthunder, w pozostałych rolach wystąpią zaś Dakota Beavers, Stormee Kipp, Michelle Thrush oraz Julian Black Antelope.

Film zadebiutuje już 5 sierpnia 2022 roku na platformie Hulu. Tajemnicą nadal jest premiera w Polsce - Disney ma zaprezentować film w ramach usługi Disney+ Star poza terytorium USA, co pewnie dotyczy również i naszego kraju (w końcu platforma Disney+ zadebiutuje u nas już 14 czerwca 2022 roku).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.