Oto nowy zwiastun "Śmierci na Nilu" z Gal Gadot i gwiazdorską obsadą [WIDEO]

22.12.2021 13:53
Oto nowy zwiastun "Śmierci na Nilu" z Gal Gadot i gwiazdorską obsadą [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

Nareszcie - po wielu opóźnieniach, już w lutym 2022 roku ma zadebiutować detektywistyczny film "Śmierć na Nilu" o Herculesie Poirot. 

Śmierć na Nilu - zobaczcie zwiastun nowego filmu detektywistycznego

"Śmierć na Nilu" to oparty na motywach powieści Agathy Christie z 1937 roku thriller kryminalny opowiadający o emocjonalnym chaosie i śmiertelnych konsekwencjach uruchomionych przez miłosną obsesję.

Polecamy

Oprócz Kennetha Branagh powracającego w roli słynnego detektywa Herculesa Poirot w filmie występują: Tom Bateman, czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders oraz Letitia Wright.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny polski zwiastun produkcji:

Polecamy

Na planie doszło do ponownego spotkania ekipy filmowej odpowiedzialnej za globalny megahit z 2017 roku "Morderstwo w Orient Expresie". Scenariusz na podstawie powieści Christie napisał Michael Green. Producentami filmu są Ridley Scott, Kenneth Branagh, p.g.a., Judy Hofflund, p.g.a. oraz Kevin J. Walsh.

Jak czytamy w opisie produkcji:

Egipskie wakacje belgijskiego detektywa Herculesa Poirota na pokładzie luksusowego parowca zamieniają się w przerażające poszukiwania mordercy, kiedy idylliczny miesiąc miodowy pewnej idealnej pary przerywa tragedia. Ta dramatyczna opowieść o nieudanej miłości rozgrywa się w kosmopolitycznej grupie nieskazitelnie ubranych podróżnych w spektakularnej scenerii ciągnącej się po horyzont pustyni i majestatycznych piramid w Gizie

"Śmierć na Nilu" w kinach od 11 lutego 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.