Oto pierwsze reakcje na "The Suicide Squad". To najlepszy film Jamesa Gunna?

15.07.2021 13:54
Oto pierwsze reakcje na "The Suicide Squad". To najlepszy film Jamesa Gunna? Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na film "The Suicide Squad". Czy warto obejrzeć nową produkcję Jamesa Gunna z gwiazdorską obsadą?

The Suicide Squad - oto pierwsze reakcje na film DC Comics

Warner Bros. niedawno pokazał po raz pierwszy dziennikarzom film "The Suicide Squad", a ci mogli się podzielić krótkimi reakcjami w swoich mediach społecznościowych. John Cena stwierdził niedawno w rozmowie z Comicbook.com, że nie jesteśmy gotowi na nowy obraz od Jamesa Gunna. Wygląda na to, że sporo krytyków dzieli zdanie gwiazdora nadchodzącego filmu od DC Comics.

Polecamy

Na Twitterze możemy bowiem przeczytać mnóstwo opinii ze strony redaktorów ważnych (i mniej ważnych) zagranicznych portali związanych z popkulturą i filmami, takich jak Comicbook.com, Variety, Collider, Empire, Fandango, Rotten Tomatoes, a także sporo niezależnych blogerów i vlogerów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że film jest absurdalny, brutalny, zabawny, głośny i kompletnie pokręcony. 

Dziennikarze zwracają uwagę na chore poczucie humoru Jamesa Gunna i obsady, które wylewa się z ekranu, a także na bardzo krwawe, przerysowane i momentami wręcz obrzydliwe sceny akcji rodem z filmów Tarantino. Co ciekawe, praktycznie każdy z żurnalistów zwrócił uwagę na inne postaci - jedni uwielbiali Bloodsporta, inni zwracali uwagę na Polka-Dot Mana, a jeszcze inni na rolę życia Sylvestra Stallone'a, czyli King Sharka. 

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, większość osób wymienia te same superlatywy - zabawny, szalony, brutalny, krwawy, ale jednocześnie emocjonalny. Krótko mówiąc to wszystko, czego mogliśmy się spodziewać po filmie Jamesa Gunna, który dostał duży budżet i pozwolenie na zrobienie filmu dla dorosłych.

Film "The Suicide Squad" wyreżyserował i napisał James Gunn. W obsadzie pojawią się: Margot Robbie, David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Pete Davidson, Taika Waititi, Peter Capaldi, Viola Davis, Idris Elba oraz Michael Rooker.

Produkcja zadebiutuje w kinach i na HBO Max już 6 sierpnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.