Oto pierwsze reakcje na film "Czarna Wdowa". Marvel znów ma hit?

18.06.2021 10:15
Oto pierwsze reakcje na film "Czarna Wdowa". Marvel znów ma hit? Fot. materiały prasowe/Disney

Już za kilka tygodni w kinach (i na Disney+) pojawi się "Czarna Wdowa", czyli pierwszy od prawie 2 lat film Marvel Studios. Czy warto wybrać się na seans produkcji?

Czarna Wdowa - oto pierwsze reakcje na film Marvela

Z powodu wielu opóźnień, film "Czarna Wdowa" zostanie udostępniony na Disney+ i zadebiutuje w kinach już 9 lipca 2021 roku. To oznacza, że to najdłuższa przerwa w premierach filmów od Marvel Studios w całej historii Marvel Cinematic Universe (poprzedni "Spider-Man: Far From Home" pojawił się w kinach na przełomie czerwca i lipca 2019 roku). Fani są zatem spragnieni nowego filmowego widowiska o jednej z Avengers.

Polecamy

Wygląda na to, że na szczęście kinowy powrót Marvel Studios nie rozczaruje. A przynajmniej tak możemy wnioskować po pierwszych reakcjach na film, które w mediach społecznościowych udostępnili niedawno dziennikarze. Ci twierdzą, że "Czarna Wdowa" jest jednym z najlepszych solowych filmów Marvel Studios, który ma zachwycać dobrą grą aktorską głównych członków obsady, a także scenami akcji.

Niektórzy porównują je nawet do "Johna Wicka", ale w to akurat trochę trudno uwierzyć. Film ma mieć również zaskakująco sporo momentów wyciągniętych żywcem z komedii familijnych, a Scarlett Johansson pożegnała się z rolą w sposób wyśmienity, dając z siebie wszystko.

Polecamy

Na pochwały zasłużyła również Cate Shortland, czyli reżyserka "Czarnej Wdowy", a również nazwisko Florence Pugh w roli Yeleny Belovej pojawiało się często wśród najlepszych elementów filmu. 

Poniżej możecie przeczytać kilka przykładowych reakcji:

W filmie oprócz Scarlett Johansson pojawią się również: Florence Pugh jako Yelena Belova, David Harbour jako Alexei/The Red Guardian oraz Rachel Weisz is Melina. Film wyreżyserowała Cate Shortland, a wyprodukował go Kevin Feige. Film zadebiutuje w kinach 9 lipca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.