Oto zwiastun "DC League of Super-Pets", czyli animacji o zwierzakach superherosów z Hartem i Johnsonem

24.11.2021 11:13
Oto zwiastun "DC League of Super-Pets", czyli animacji o zwierzakach superherosów z Hartem i Johnsonem Fot. Album Online/East News

John Krasinski, Kevin Hart, Dwayne Johnson, Diego Luna, Keanu Reeves... To zaledwie kilka nazwisk z nadchodzącego filmu "League of Super-Pets", który opowie nam o zwierzakach superbohaterów.

Oto zwiastun DC League of Super-Pets

Dwayne Johnson poinformował jakiś czas temu świat na swoim Instagramie, że już niedługo wcieli się w Krypto Superpsa. Na ekranie będą mu natomiast towarzyszyli m.in. Kevin Hart w roli Ace'a oraz John Krasinski w roli Supermana.

Polecamy

Wideo zapowiadające "League of Super-Pets" pojawiło się na YouTubie a możemy w nim usłyszeć motyw przewodni z legendarnego filmu "Superman: The Movie", a także zapoznać się szybko z głównymi bohaterami, czyli Supermanem i Krypto:

A kto jeszcze pojawi się w filmie? Oprócz Kevina Harta, Dwayne'a Johnsona i Johna Krasinskiego, w produkcji usłyszymy Keanu Reevesa, Kate McKinnon, Vanessę Bayer, Natashę Lyonne oraz Diego Lunę. 

Film "League od Super-Pets" ma zadebiutować w kinach 20 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.