Oto zwiastun "Doktora Strange 2". Powraca Scarlet Witch, pojawiają się też nowe postaci

23.12.2021 10:21
Oto zwiastun "Doktora Strange 2". Powraca Scarlet Witch, pojawiają się też nowe postaci Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

"Multiwersum to koncept, o której wiemy zatrważająco niewiele" - takimi słowami Stephen Strange zapowiedział fabułę swojego solowego filmu w "Spider-Manie: No Way Home". Czas zobaczyć zwiastun tej przygody.

Doktor Strange 2 - oto zwiastun nowego filmu Marvela

Z niego dowiadujemy się, że bardzo ważną rolę w nowym filmie będą odgrywały wydarzenia z "WandaVision", gdzie pokazano dalsze losy Wandy Maximoff (Elizbaeth Olsen) i Visiona (Paul Bettany). Finał produkcji zasugerował, że członkini Avengers obdarzona magiczną mocą stanie przeciwko całemu multiwersum, a zadaniem Doktora Strange'a, będzie pokonanie oszalałej Scarlet Witch. 

Polecamy

W sieci pojawił się jednak zwiastun "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu", który sugeruje nam coś zupełnie innego - widzimy, że Strange prosi Wandę o pomoc w naprawieniu szkód, które wyrządził. Nie wiemy jednak, czy chodzi o wydarzenia z "No Way Home", czy może kolejne błędy, które Strange popełni w swoim filmie.

Niewykluczone, że twórcy chcą wprowadzić widzów w błąd i koniec końców Strange rzeczywiście zmierzy się ze Scarlet Witch, ale zwiastun zasugerował trzech potencjalnych przeciwników maga. Przede wszystkim mowa o alternatywnej, mrocznej wersji Strange'a, która może być postacią ukazaną w innym serialu Marvela - animacji "What If...?".

Polecamy

Pozostałymi złoczyńcami są powracający Mordo/Baron Mordo, a także między wymiarowy potwór Shuma-Gorath.

Przedsmak nowych przygód Doktora Strange'a zobaczycie poniżej:

Film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" w reżyserii Sama Raimiego ma trafić do kin już 6 maja 2022. W produkcji wystąpią Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez, która wcieli się w Amerikę Chavez.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.