Oto zwiastun nowego filmu twórcy "Uciekaj!" - zobaczcie zapowiedź "Nope"

14.02.2022 13:45
Oto zwiastun nowego filmu twórcy "Uciekaj!" - zobaczcie zapowiedź "Nope" Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

W sieci pojawił się zwiastun nowego horroru od Jordana Peele'a o tytule "NOPE", który idealnie oddaje odczucia po seansie tego materiału. Zobaczcie zapowiedź filmu grozy.

Nope - zobaczcie zwiastun nowego filmu Jordana Peele'a

Universal Pictures opisuje film jako "ekspansywny epicki horror", a także "nowy popowy koszmar". To jest w sumie jedyny szczegółowy opis produkcji, w której główne skrzypce zagrają Daniel Kaluuya (gwiazdor "Uciekaj!"), Keke Palmer oraz znany z "The Walking Dead" Steve Yeun. Ci mają "przeżyć niezwykle przerażające przygody" w "środku smutnej Kaliforni". Brzmi poetycko.

Polecamy

Bohaterka grana przez Keke Palmer ma być pra-pra-prawnuczką głównego bohatera filmu "The Horse in Motion" i to ona zaznajamia się z tajemniczą i przerażającą mocą, która terroryzuje Kalifornię. Zobaczcie zwiastun "Nope":

Możemy wywnioskować, że głównymi bohaterami są właściciele rancza i hodowli koni, wynajmowanych do hollywoodzkich produkcji. Gdy na ich terenie zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy, bohaterowie z przerażeniem zaczną patrzeć w niebo.

Polecamy

W zwiastunie można bowiem wyczuć mocny vibe opowieści o UFO rodem z "Bliskich spotkań trzeciego stopnia", czy "Znaków". Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się wkrótce. Na razie machina promocyjna dość mocno zaintrygowała widzów na całym świecie, którzy zobaczyli zwiastun podczas m.in. Super Bowl LVI. 

Premiera nowego filmu Jordana Peele’a przewidziana jest na 22 lipca 2022 roku, również w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.