Pamela Anderson zagra w kinowym „Słonecznym patrolu”

Robert Skowronski
22.04.2016 13:47
|north Fot. East News

Do obsady kinowej wersji „Słonecznego patrolu” dołączyła Pamela Anderson. Zobaczcie jej zdjęcie u boku Dwayne'a Johnsona.

Aktorka początkowo krytykowała ideę realizacji rebootu słynnej serii na potrzeby wielkiego ekranu. Była zdania, że ten serial miał rację bytu wyłącznie w latach 90., a dziś to już tylko zbędna próba reanimacji cyklu. Jednak po upływie czasu zaczęła droczyć się w mediach z twórcami, mówiąc o tym, że nie dostała jeszcze należytej oferty.

Wygląda na to, że w końcu zaoferowano Pameli Anderson sumę, na którą przystała. Nie wiadomo jednak w jaką postać wcieli się na ekranie, gdyż rolę CJ Parker w nowej wersji „Słonecznego patrolu” gra modelka i aktorka Kelly Rohrbach. Bez względu na to Dwayne Johnson wyraził swoje ogromne zadowolenie z faktu, że Pam znalazła się w obsadzie filmu:

Przedstawiła światu postać CJ Parker i stała się ikoniczną dla całego pokolenia bohaterką w jednym z odnoszących największe sukcesy serialu telewizyjnym. Z przyjemnością witamy (wspaniałą jak zawsze) Pamelę Anderson w naszej obsadzie „Słonecznego patrolu”. Nie moglibyśmy zrobić tego filmu bez ciebie. Witaj w domu. Jestem wstrząśnięty, że jesteś razem z nami.

Pamela Anderson dołączyła do Davida Hasselhoffa, jako druga z oryginalnej obsady serii. Również w przypadku Hoffa nie wiadomo w kogo wcieli się na ekranie. Słynnego Mitcha Buchannona zagra wspomniany już Dwayne Johnson. Na ekranie pokaże się także m.in. była Miss Świata, a obecnie gwiazda serialu „Quantico”, Priyanka Chopra czy Ilfenesh Hadera, która zagra ukochaną The Rocka, a także Jon Bass i Zac Efron.

Ostatni z wymienionych w jednym z udzielonych wywiadów chwalił sobie możliwość wystąpienia u boku Johnsona:

Najlepszą cechą Dwayne'a jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny.

Wcześniej mogliśmy również zobaczyć zapowiedź udziału Jona Bassa w filmie:

Chłopaki ze „Słonecznego patrolu” to groźni goście. Mamy sporo fajnych rzeczy w naszym filmie. Komedia z kategorią wiekową R, piękne i kopiące tyłki kobiety, niczego niewybaczający oraz majestatyczny ocean, 17-pak Zaca Efrona, a także co najważniejsze - naszą sekretną broń, czyli Jona Brassa.

Pod tą warstwą naoliwionego boga seksu kryje się niezwykle utalentowany koleś, szczery i w 100% czujący się komfortowo we własnej skórze. Jon Bass może skończyć będąc moim absolutnym faworytem w filmie. Jesteśmy chłopakami ze „Słonecznego patrolu” i jesteśmy niezłymi sku*wielami.

Scenariusz „Słonecznego patrolu” został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Za kamerą stanął reżyser takich filmów, jak „Szefowie wrogowie” i „Złodziej tożsamości”, czyli Seth Gordon.

Premiera obrazu, który otrzymał kategorię wiekową R, została zaplanowana na 19 maja 2017 roku. Sam film opowie o ratownikach broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

Cieszycie się z udziału Pameli Anderson w „Słonecznym patrolu”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.