Fanpage „Papryk Vege” obnaża mroczne kulisy filmowych hitów

Kamil Kacperski
06.10.2017 11:01
Fanpage „Papryk Vege” obnaża mroczne kulisy filmowych hitów Fot. facebook/paprykvegeprezentuje

Warzywny reżyser pokazuje jak naprawdę powinny wyglądać filmy jak „Obcy”, „Lessie” czy „Interstellar”.

Podobieństwo nazwiska Papryka Vegi do niebędącego spokrewnionym z warzywem prawdziwego reżysera jest prawdopodobnie nieprzypadkowe. Fanpage od momentu udostępnienia swojego pierwszego „obnażenia” 3 października 2017 roku zdobył ponad 24 tysiące polubień. Przypominam, że jest to stan na dzisiaj. A dzisiaj jest 6 października 2017 roku.

Fikcyjny reżyser popularność zawdzięcza parodiowaniu pewnego bardzo prawdziwego reżysera, którego nazwiska nie wymienię. Bo każdy, kto fanem twórczości Papryka Vege jest, na pewno wie z kogo warzywny twórca śmieszki urządza. Jak to mawiają, geniusz tkwi w prostocie.

Pogratulować Paprykowi można na pewno tego, że średnia ocen jego projektów jest wyższa, niż ostatnia produkcja jego ludzkiego odpowiednika, która obnażać miała mroczne kulisy świata lekarzy. Fanpage od razu chwycił nas za serducho, dlatego chcemy pokazać wam nasze ulubione „obnażenia” Papryka Vege.

Ostrzegamy jednak, że galeria zawiera słowa tylko dla dorosłych, więc wchodzicie na swoją odpowiedzialność!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.