Patrick Wilson i Chris Pratt jako dorośli członkowie Klubu Frajerów w fanowskim zwiastunie film „To: Rozdział 2”

Sergiusz Kurczuk
07.03.2018 13:38
Bill Skarsgård jako Pennywise|undefined Fot. kadr z filmu "To"

Jeśli nie możesz się doczekać, jak będą wyglądać dorosłe wersje Billa i Bena, to ta internetowa przeróbka da Ci namiastkę 2. części filmu o krwiożerczym klaunie Pennywise. 

Reżyser kinowej adaptacji słynnej książki Stephena Kinga postanowił rozbić powieść na dwie części. Z tego powodu studio Warner Bros. mogło ogłosić drugą część filmu „To” już w dzień premiery części pierwszej. W dziele Kinga fabuła rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w przeszłości, kiedy główni bohaterowie jako dzieci po raz pierwszy spotykają się z klaunem Pennywise oraz w teraźniejszości, gdzie jako dorośli powracają do miasteczka Derry pozbyć się demonicznej siły raz na zawsze. Na razie nie wiadomo, którzy aktorzy wcielą się w dorosłe odpowiedniki członków Klubu Frajerów.

Patrick Wilson i Chris Pratt jako Bill i Ben?

Dziecięca obsada filmu Andresa Muschiettiego zachwyciła widzów. Chociaż młodzi aktorzy powrócą w sequelu, kluczową rolę odegrają starsze o kilkanaście lat wersje głównych bohaterów. Fani „To” znaleźli idealnych kandydatów do ról członków Klubu Frajerów. Powstały nawet specjalne plakaty przedstawiające znanych aktorów w rolach bohaterów książki Kinga. Fani zadecydowali, że chcieliby zobaczyć Patricka Wilsona jako Billa, Chrisa Pratta jako Bena, Josepha Gordona Levitta jako Stanleya, Billa Hadera jako Richiego, Jake'a Gyllenhaala jako Eddie'ego, Chiwetela Ejiofora jako Mike'a oraz Jessicę Chastain w roli Beverly. Z aktorką podobno są już nawet prowadzone rozmowy na ten temat, bo Muschietti od dawna chciał ją zaangażować do filmu. 

Fani nie mogą się doczekać, więc postanowili pójść krok dalej. Tym razem zamiast grafik dostaliśmy fanowski zwiastun horroru „To: Rozdział 2”, w którym w głównych rolach wystąpili wyżej wymienieni aktorzy. 

Wideo to oczywiście zlepek różnych filmów, który został tak zmontowany, by zasugerować klimat panujący w miasteczku Derry. Sceny z wielu produkcji zostały przeplecione z fragmentami pierwszej części filmu „To”. Na końcu pojawia się oczywiście przerażający Pennywise.

Czy fanowski zwiastun się sprawdzi? Przekonamy się za jakiś czas, bo sequel trafi do kin dopiero na jesień 2019 roku. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lecie 2018 roku, więc obsadę powinniśmy poznać już za kilka miesięcy. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.