Patryk Vega zaprezentował 1. zwiastun „Plag Breslau”

06.09.2018 10:05
Plagi Breslau|undefined Fot. kadr z wideo

Po 2 „Pitbullach”, „Kobietach mafii”, „Botoksie” i 2 serialach opartych na swoich filmach, Patryk Vega powraca z kolejnym potworkiem. Czy „Plagi Breslau” będzie się czymś różnił od jego poprzedników?

Akcja nowego filmu Vegi zabiera nas (jak sam tytuł wskazuje) do Wrocławia, gdzie policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) i jej partner Bronson (Tomasz Oświęcimski) stawiają czoła seryjnemu mordercy, który codziennie o 18 dokonuje kolejnych morderstw.

W wyniku śledztwa Bronson zostaje poważnie ranny i trafia do szpitala, a Ruś wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo. Szybko okazuje się, że tożsamości zabójcy i jego motywacji należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Panie i panowie, oto „Plagi Breslau”:

Plagi Breslau - Vega powraca

Jest koń, są pościgi, strzelaniny i przestępstwa. Gdyby w filmie brali udział jeszcze Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska, to mogłoby być trudno odróżnić go od poprzednich filmów Vegi. Nie mniej, zwiastun „Plag Breslau” jest mniej żenujący od pierwszej zapowiedzi „Botoksu”, więc kto wie, może nową produkcję będzie się dało obejrzeć w całości bez znaczących uszczerbków na zdrowiu psychicznym.

Plagi Breslau - obsada filmu Vegi

W filmie wystąpią również: Agnieszka Dygant, Ewa Kasprzyk i Katarzyna Bujakiewicz oraz aktorzy Patryka Vegi: Wojciech Kalinowski, Jacek Beler, Andrzej Grabowski. Pojawi się również zawodnik i komentator MMA, Karol Bedorf, a także trener personalny Michał Karmowski, w niektórych kręgach znany pod pseudonimem Jaglak. 

Premiera już w grudniu 2018 roku. Tylko na Showmax.com.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.