Patryk Vega "Small World": Fabuła, obsada, data filmu o handlu dziećmi

14.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:21
Patryk Vega Fot. : Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Patryk Vega w ciągu roku może nakręcić nawet kilka filmów. Reżyser obecnie pracuje nad filmem "Small World". Jesteście ciekawi, o czym będzie, kiedy go obejrzymy i kto w nim zagra?

"Small World" Patryka Vegi to już któryś z kolei film polskiego reżysera, który opowiada o światku przestępczym. Jesteście ciekawi, kto wystąpi w najnowszym filmie twórcy "Kobiety mafii" i "Botoksu"? Kiedy zobaczymy "Small World" w kinach i o czym będzie opowiadać kolejny film słynnego reżysera?

Dla Patryka Vegi nie ma rzeczy niemożliwych. W 2010 wyszedł jego film "Ciacho", a 3 lata później "Last Minute". Za sprawą tych filmów dużo osób zaszufladkowało reżysera, a jego filmy wyśmiewano i uznano za jedną wielką pomyłkę. Film "Lasy Minute" znalazł się nawet na naszej liście najgorszych polskich komedii.

Przeczytaj także

Patryk Vega "Small World": O czym? Fabuła filmu

Patryk Vega wziął sobie chyba do serca opinie odbiorców i zrezygnował z komedii na rzecz filmów sensacyjnych. Tym razem reżyser pojechał specjalnie do Bangkoku, żeby kontynuować pracę nad filmem "Small World". Film początkowo miał trafić na ekrany kin w 2018 roku, ale projekt został wstrzymany. Patryk  Vega prawdopodobnie wziął sobie do serca stwierdzenie, że "nowy rok to nowe wyzwania" i postanowił dokończyć swoje dzieło, do którego sumiennie się przygotowywał.

Film będzie skupiał się na historii 4-letniej dziewczynki, która zostaje porwana na jednej z polskich wsi. Przez 14 lat stróże prawa prowadzą nad tą sprawą śledztwo, a widz będzie obserwować całą historię z 4 perspektyw: porywaczy, dziecka, rodziców i policji. Myślicie, że film odniesie sukces? Vega zbierał dokumentację do "Small World" przez ponad dwa lata i w tym czasie przeprowadził masę wywiadów z przestępcami, policjantami, rodzicami uprowadzonych dzieci, a także z samymi ofiarami.

Patryk Vega "Small World": Obsada. Kto zagra w filmie?

Jeszcze nie wiadomo za wiele o pełnej obsadzie najnowszego filmu Vegi. Reżyser wrzuca co jakiś czas zdjęcia z planu zdjęciowego. Wiadomo, że w filmie zagra Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk, a także Enrique Arce, aktor znany z serialu "Dom z papieru". Zagraniczny aktor wystąpił także w najnowszym filmie polskiego twórcy. Mowa tutaj o "Kobietach Mafii 2".

Niedawno Patryk Vega wrzucił zdjęcie z planu. Widzimy na nim Piotra Adamczyka.

Patryk Vega "Small World": Kiedy premiera?

Dokładna data premiery filmu "Small World" Patryka Vegi nie jest jeszcze znana. Na razie wiadomo tylko, że produkcja ma trafić na ekrany kin w drugiej połowie 2019 roku. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zobacz także: >>Patryk Vega odpowiedział na groźbę pozwu ze strony byłej żony Słowika<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.