Patryk Vega obiecuje w nowym zwiastunie, że serial „Botoks” znokautuje widzów

Sergiusz Kurczuk
26.01.2018 11:07
Patryk Vega obiecuje w nowym zwiastunie, że serial „Botoks” znokautuje widzów Fot. kadr z wideo

Co by było, gdyby Patryk Vega zrobił „Ostry dyżur”? Odpowiedź znajdziecie w serialu Showmax Polska „Botoks”. 

Film „Botoks”, mimo że został dość chłodno przyjęty przez krytykę i część widzów, odniósł wielki sukces komercyjny. Zarobił ponad 47 milionów złotych, tym samym pobijając finansowy rekord filmowy w roku 2017. Twórca takich hitów jak „Ciacho”, „Last Minute” i „Pitbull” postanowił jednak wycisnąć ze swojego filmu jak najwięcej i już 31 stycznia 2018 roku  na platformie Showmax Polska zadebiutuje serial na podstawie produkcji „obnażającej mroczne kulisy brutalnego świata polskiej służby zdrowia”. 

Serial „Botoks” - zwiastun

Chociaż o kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi było na tyle głośno, że „Botoksu” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, w sieci pojawiły się zapowiedzi serialu, który ma nawiązywać do fabuły kinowej wersji, ale również poszerzać niektóre wątki i wprowadzać zupełnie nowe postacie. Z krótkiej zapowiedzi wideo serialu możemy wywnioskować, że sporo czasu zostanie poświęcone Markowi - homofobicznym transseksualiście granym przez Sebastiana Fabijańskiego, który pracuje na stanowisku pielęgniarki. 

Pod koniec zwiastuna pojawia się sam reżyser, który w stroju ratownika medycznego zbliża się do kamery, zapewniając przyszłych widzów, że serial ich „znokautuje”. Na szczęście producenci postanowili nie popełniać błędu promocji filmu. Na plakatach „Botoksu” podawali nieprawdziwe informacje wprowadzające widzów w błąd na temat polskiej służby zdrowia.

Patryk Vega - co czeka fanów reżysera w 2018 roku?

Patryk Vega nie zamierza odpoczywać. Koniec stycznia to tylko początek jego planów na ten rok. Już 22 lutego w kinach pojawi się jego najnowszy film zatytułowany „Kobiety mafii”. Obsada jak zwykle ta sama, tematyka też znajoma - świat polskich gangsterów. Vega pracuje również nad filmem dotyczącym handlu dziećmi. W filmie „Small World” mają wystąpić Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farell. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja będzie miała premierę w roku 2018, ale znając tempo prac Vegi nad swoimi filmami, całkiem prawdopodobne, że w rocznicę premiery „Botoksu”, w kinach pojawi się „Small world”. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.