Patryk Vega powraca z "Pitbullem". Zobaczcie zwiastun jego nadchodzącego filmu

03.08.2021 11:45
Patryk Vega powraca z "Pitbullem". Zobaczcie zwiastun jego nadchodzącego filmu Fot. materiały prasowe/Kino Świat

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Pitbull (2021)" od Patryka Vegi. Nowa wersja przeboju reżyseria doczekała się też daty premiery.

Vega opublikował zwiastun nowego Pitbulla

Patryk Vega już od kilku lat twierdzi, że zamierza nadal rozwijać serię "Pitbull". W 2021 roku miał zadebiutować film "Pitbull. Królowa chuliganów". I owszem - sieci pojawił się nawet zwiastun produkcji, jednak ta jest opatrzona innym tytułem. Ten brzmi po prostu "Pitbull (2021)". Czyżby Vega szykował reboot popularnej serii?

Polecamy

Wiemy na pewno, że w głównych rolach nowej produkcji pojawią się m.in. Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska oraz Jan Błachowicz. Niemalże oniryczną zapowiedź z fragmentami Księgi Psalmów możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Premiera najnowszego "Pitbulla" została zaplanowana na 11 listopada 2021 roku. 

Po dokumentalnych "Oczach diabła", w których Vedze zarzucano robienie taniej sensacji z poważnych problemów, przyszedł czas na fabularny "Small World", w którego obsadzie znaleźli się m.in. Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa oraz Enrique Arce - słynny Arturito z "Domu z papieru". Ten film również ma zadebiutować jeszcze w 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.