Paul Rudd potwierdził, że wystąpi w "Pogromcach duchów 3"

28.06.2019 10:37
Paul Rudd|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Paul Rudd - gwiazda filmów "Ant-Man" i "Avengers" dołączył do obsady "Pogromców duchów 3". Aktor poinformował o tym na oficjalnym Twitterze nadchodzącej produkcji.

Gwiazdor Marvel Studios niebawem wystąpi w innej słynnej serii. Mowa o powstającej kontynuacji "Pogromców duchów", w reżyserii Jasona Reitmana. Paul Rudd, który zagrał w filmach "Ant-Man", "Ant-Man i Wasp" oraz "Avengers: Endgame" niebawem wystąpi w jednej z ról w historii o duchołapaczach. Aktor potwierdził plotki o swoim udziale w nadchodzącej produkcji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Pogromcy duchów 3" - Paul Rudd w obsadzie filmu

O tym, że Rudd prowadził rozmowy na temat roli w "Pogromcach duchów 3" plotkowano od jakiegoś czasu. Informacja nie została jednak potwierdzona do momentu, kiedy na Twitterze filmu pojawiło się nagranie z Ruddem w roli głównej. Wideo jest w pewnym sensie niespodzianką, ponieważ przez pierwsze sekundy słychać jedynie głos, ale nie wiadomo, do kogo należy.

Na nagraniu aktor znajduje się na w Nowym Jorku na 55 Central Park W, gdzie mieści się tak zwany Budynek Pogromców duchów - nieruchomość, która grała siedzibę tytułowej grupy w filmach Ivana Reitmana. Miliony turystów z całego świata odwiedza to miejsce, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, co zresztą widać na wideo z Twittera. Rudd komentuje całą sytuację, potwierdzając przy okazji, że wystąpi w 3. części serii.

Widzicie, tak się dzieje każdego dnia. Ludzie przyjeżdżają, by zrobić zdjęcie tego niesamowitego budynku. Czy można ich winić? Można? To tak ikoniczny film. Kocham go. Jestem jego fanem. Kiedy usłyszałem, że Jason Reitmana będzie jesienią robić nową część, mój agent zadzwonił i powiedział: "Hej, Jason, słyszeliśmy, że szukacie aktora do roli młodego... połowicznie młodego bohatera. Do kogo zadzwonicie?". Kiedy usłyszałem, że zadzwonią do mnie, choć trudno to sobie wyobrazić, prawie się oplaźmiłem. Nie mogę się doczekać, kiedy tej jesieni dołączę do obsady "Pogromców duchów". Tak naprawdę, właśnie jestem pokryty plazmą.

Rudd w żartobliwy sposób ogłosił swój udział w nadchodzącej produkcji zatytułowanej na razie "Ghostbusters 2020". W swoim monologu nawiązał do ektoplazmy, którą pozostawiają za sobą zjawy oraz słynnego hasła z "Pogromców duchów", które pojawiło się w piosence do filmu. 

Po kobiecym remake'u "Pogromców duchów" z 2016 roku Reitman spotkał się z krytyką, że po raz kolejny świętość serii zostanie zszargana. Reżyser skontrował obawy fanów.

W każdy możliwy sposób próbujemy przywrócić oryginalny klimat, żeby film spodobał się fanom.

Czy synowi reżysera oryginalnych "Pogromców duchów" uda się powtórzyć sukces sprzed ponad 30 lat?

Przeczytaj także

"Pogromcy duchów 3" - kiedy premiera?

O tym, czy "Pogromcy duchów 3" trafi w gusta wiernych fanów serii, przekonamy się za trochę ponad rok. Film trafi do kin 10 lipca 2020 roku. Według plotek Rudd zagra nauczyciela jednego z głównych bohaterów. W produkcji wystąpią również Finn Wolfhard znany ze "Stranger Things" oraz Carrie Coon z "Cargo". Młody aktor wcieli się w jednego z członków nowej wersji tytułowej grupy. Coon zagra prawdopodobnie jego matkę. Na razie nie wiadomo, czy w filmie wystąpią odtwórcy oryginalnych Pogromców duchów - Dan Aykroyd, Bill Murray i Ernie Hudson.

Zobacz też: Czy w "Pogromcach duchów 3" pojawią się członkowie oryginalnej obsady?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.