Pazura, Bołądź, Kot i Więckiewicz na zdjęciach z nowej komedii Machulskiego

Robert Skowronski
14.04.2017 09:14
Pazura, Bołądź, Kot i Więckiewicz na zdjęciach z nowej komedii Machulskiego Fot. Olaf Tryzna/materiały prasowe

Zobaczcie galerię zdjęć z filmu „Volta”, nowej komedii Juliusza Machulskiego, w której zagra czołówka polskich aktorów.

Przekręt w rozmiarze „Kingsajz” prosto od twórcy specjalizującego się w rozśmieszaniu widzów, który nie waha się grać „Vabank”. „Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie zjawi się prawdziwy rodzimy gwiazdozbiór: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura, Robert Więckiewicz oraz Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

Jak zapowiada dystrybutor możemy liczyć na sensacyjne zwroty akcji, doskonałą intrygę, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe. Ma to być Machulski w najlepszej formie. Widzowie będą mogli się przekonać o znaczeniu tych słów 7 lipca 2017 roku, kiedy obraz trafi na ekrany.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal.

Zobaczcie zdjęcia z „Volty”:

Film nakręcono w Lublinie, Janowcu, Kazimierzu nad Wisłą i Warszawie. Okres zdjęciowy trwał od 18 sierpnia do 30 września 2016 roku. Scenariusz filmu napisał Juliusz Machulski.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.