Pedro Pascal zamordował Taikę Waititiego. Zobacz jak! [WIDEO]

26.08.2019 11:35
Taika Waititi|undefined Fot. twitter.com/ericsketch

Obydwaj panowie pojawili się na D23 Expo w Anaheim, gdzie promowali nadchodzący serial "The Mandalorian" (Waititi reżyserował serial, a Pascal gra główną rolę). Aktor zdradził swojego kolegę z produkcji i z zimną krwią "zamordował go" na oczach innych ludzi. 

Zbliżał się koniec sierpnia. Nowozelandzki filmowiec Taika Waititi został zaproszony na D23 Expo, gdzie miał pojawić się na kilku panelach, udzielić wywiadów i dobrze bawić się z innymi członkami filmowej braci. Waititi czuł ekscytację, ponieważ pierwszy raz mógł publicznie porozmawiać o serialu "The Mandalorian". Podczas jednego z wywiadów doszło jednak do czegoś, czego nie spodziewał się nikt - reżyser został z zimną krwią zamordowany.

Taika Waititi nie żyje. Zabił go Pedro Pascal

Szokujące wideo trafiło do sieci, a sprawcę czynu szybko zidentyfikowano - Nowozelandczyka zabił Pedro Pascal, z którym Waititi miał okazję współpracować przy okazji wspomnianego "The Mandaloriana". Bliscy reżysera twierdzą, że był to dla nich ogromny szok. W końcu panowie się przyjaźnili, szybko znaleźli wspólny język i między nimi pojawiła się więź.

Przeczytaj także

Okazało się, że była to tylko gra ze strony Pascala, który tylko czekał aż Waititi na moment straci koncentrację. Chwilowo zapomni o czyhającym niebezpieczeństwie.

Doczekał się. 

Zobaczcie szokujące nagranie:

A tak poważnie - trzeba pochwalić Taikę Waititiego za oddanie do żartu i faktyczny upadek. Nowozelandczyk jest zabawnym człowiekiem, co widać w wywiadach i jego filmach. Miejmy nadzieję, że elementy jego humoru będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym "Mandalorianie" ze wspomnianym Pascalem w roli głównej. Serial trafi na Disney+ już 12 listopada 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.