Pennywise mści się na Klubie Frajerów w najnowszym zwiastunie filmu "To: Rozdział 2"

19.07.2019 09:49
kadr z filmu To: Rozdział 2|undefined Fot. kadr z filmu To: Rozdział 2

Na San Diego Comic Con 2019 zadebiutował ostatni zwiastun horroru "To: Rozdział 2", w którym klaun Pennywise ponownie staje oko w oko z Klubem Frajerów.

Już niedługo w kinach na całym świecie znowu będzie straszył Tańczący Klaun Pennywise. Podczas tegorocznego San Diego Comic Con zaprezentowano ostatni zwiastun adaptacji słynnej powieści Stephena Kinga pod tytułem "To". Reżyser filmu postanowił rozbić książkę na dwie części, z tego powodu w "To: Rozdział 2" zobaczymy dorosłą wersję bohaterów znanych z horroru z roku 2017. Jak prezentuje się nadchodząca produkcja?

"To: Rozdział 2" - nowy zwiastun horror

Pierwsza część zakończyła się wygraną paczki dzieciaków z Derry. Bohaterowie poprzysięgli, że jeśli zła siła kiedykolwiek wróci, ponownie stawią jej czoła. "To: Rozdział 2" rozgrywa się 27 lat później i rozpoczyna się od powrotu Pennywise'a. Dorośli członkowie Klubu Frajerów postanawiają wrócić do miejsca, w którym przeżyli największy koszmar ich życia. Okazuje się, że przerażający klaun zapamiętał dokładnie klęskę, która go spotkała i tym razem nie będzie przebierał w środkach podczas walki ze swoimi największymi wrogami. Przerażające wydarzenia zapowiada nowy zwiastun.

Jak widać, Pennywise dobrał repertuar swoich strasznych sztuczek do wieku Klubu Frajerów. Oznacza to, że groza wylewająca się z ekranu w pierwszej części zostanie zintensyfikowana. Tym razem zło drzemiące w kanałach Derry wykorzysta przeżycia swoich oponentów z ich dorosłych żyć, ale nie zapomni też o ich dziecięcych fobiach. 

Przeczytaj także

"To: Rozdział 2" - kiedy premiera?

"To: Rozdział 2" trafi do polskich kin 6 września 2019 roku. W głównych bohaterów wcielili się James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Isaiah Mustafa, James Ransone i Andy Bean. W obsadzie nie zabraknie jednak dziecięcych aktorów, znanych z pierwszej części - Jaedena Lieberhera, Sophię Lillis, Jeremy'ego Raya Taylora, Finna Wolfharda, Chosena Jacobsa, Jacka Dylana Grazera oraz Wyatta Oleffa. W roli Pennywise'a wystąpi oczywiście niezastąpiony Bill Skarsgård.

Zobacz też: Dorośli członkowie Klubu Frajerów na zdjęciach z horroru "To: Rozdział 2"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.