Peter Dinklage ponownie zagra w MCU. Aktor zdradził, w którym filmie się pojawi

22.02.2022 11:35
Peter Dinklage ponownie zagra w MCU. Aktor zdradził, w którym filmie się pojawi Fot. Invision/Invision/East News

Gwiazdor "Gry o tron" i "Avengers: Infinity War" powróci do roli krasnoluda Eitriego w nadchodzącym projekcie Marvela. Aktor zdradził, o którą produkcję chodzi.

Peter Dinklage ponownie w MCU

W trakcie promocji swojego najnowszego filmu "Cyrano", Peter Dinklage dość mocno zasugerował, że niedługo powróci do filmowego świata Marvela. Aktor zaczął tajemniczo opowiadać o nowej produkcji Taiki Waititiego, czyli "Thorze: Love and Thunder".

Polecamy

Jak czytamy w rozmowie z "Empire":

Cóż nadchodzi jakiś film o Thorze, prawda? Coś słyszałem, że wyreżyserował go Taika? Ale ja nic nie mówię. Nic nie powiedziałem! Ale mówię tak - jak zginiesz w filmie Marvela, to nie oznacza, że to Twój ostatni film Marvela. To jest szalona sprawa - nic nie ma znaczenia! Ktoś mógłby zrobić serial! Teraz mają jeszcze seriale. To jest świat Marvela, my w nim tylko żyjemy.

Przypomnijmy, że krasnolud Eitri pomógł Thorowi w wykuciu broni Stormbreaker - ta pozwalała przyzwać Bifrost (teleportowała Thora z miejsca na miejsce), a także pomogła bohaterowi w odcięciu głowy Thanosowi. Wiemy, że w "Thor: Love and Thunder" pojawi się zaprzęg zasilany kozami, więc być może Eitri pomoże w konstrukcji tego nietypowego środka transportu.

Polecamy

Film ma być natomiast absolutnym odjazdem - tak przynajmniej twierdzi Taika Waititi:

Tak pomiędzy nami i czytelnikami, to zrobiłem sporo szalonego g*wna w swoim życiu. Przeżyłem dziesięć żyć. Ale to jest najbardziej pos*any film, jaki zrobiłem. Jeśli byśmy spisali wszystkie elementy tego filmu na kartce, to nie miałoby to żadnego sensu. To trochę tak, jakby on nie powinien powstać. Wszedłem do pokoju i powiedziałem: "Chcę to, to i jeszcze to". Kto w nim zagra? Ci ludzie. Jak go nazwiesz? Love and Thunder. Po czymś takim nie dostaniesz już więcej roboty. A przynajmniej taką mam nadzieję.

Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum oraz Vin Diesel tworzą obsadę nadchodzącego filmu, chociaż wiemy, że pojawią się w nim jeszcze m.in. Russell Crowe, Melissa McCarthy, Sam Neill, Matt Damon i Luke Hemsworth. I wygląda na to, że zagra w nim jeszcze Peter Dinklage. No i Taika Waititi powróci jako Korg. I Taika Waititi napisał też scenariusz. I wyreżyserował film. I pewnie jest też jednym z producentów. Trochę się przy tym filmie napracował.

Efekt końcowy współpracy tych wszystkich wspaniałych umysłów zobaczymy już 8 lipca 2022 roku, kiedy to "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.