"Pętla" Patryka Vegi z lepszym wynikiem otwarcia niż jego poprzedni film. Ile osób obejrzało produkcję?

08.09.2020 12:48
Patryk Vega|undefined Fot. TRICOLORS/East News

"Pętla" to kolejny sukces Patryka Vegi. Film przyciągnął jeszcze więcej widzów podczas weekendu otwarcia niż jego poprzednia produkcja.

Pandemia koronawirusa odbiła się również na rynku filmowym. Przerwane plany zdjęciowe, zamknięte kina, brak możliwości promocji - to tylko kilka aspektów, z którymi musieli zmierzyć się twórcy. Chociaż prace nad nowymi produkcjami już ruszyły, a kina ponownie zachęcają seansami, to sprzedaż biletów znacznie spadła. Wielu kinomaniaków rezygnuje z oglądania produkcji w ulubionej atmosferze w obawie przed koronawirusem.

"Pętla" Patryka Vegi. Ile osób obejrzało produkcję?

Wygląda na to, że w tym trudnym czasie świetnie radzi sobie Patryk Vega. Twórca nie tylko nie przerwał prac na planie w trakcie pandemii, ale także nie odnotował spadku zainteresowania jego najnowszą produkcją. Wręcz przeciwnie.

Przeczytaj także

"Pętla" Patryka Vegi w weekend premierowy przyciągnęła przed ekrany kin 178 360 tysięcy widzów. Oznacza to, że nowa produkcja reżysera zaliczyła wyższy wynik niż jego poprzedni tytuł, wchodzący do kin przed rozpoczęciem pandemii. Część seansów została całkowicie wyprzedana.

Z wyniku cieszy się nie tylko reżyser, ale też prezes sieci Helios, Tomasz Jagiełło, który ma nadzieję, że to początek odbudowy wysokich frekwencji na salach kinowych.

Jestem bardzo szczęśliwy, że widzowie tak licznie odwiedzili nasze kina w miniony weekend. Jeszcze kilka tygodni temu trudno było sobie wyobrazić moment, kiedy zarejestrujemy pierwsze wyprzedane seanse – a to się właśnie stało dzięki „Pętli” Patryka Vegi! Jestem absolutnie przekonany, że to jest bardzo dobry znak na pełną odbudowę frekwencji w kinach.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.