Fan "Avengers: Endgame" zauważył błąd w ostatniej bitwie. O co chodzi?

14.09.2020 10:24
Avengers: Endgame|undefined Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Nawet najlepsze filmy w historii zawierają jakieś błędy. Nie inaczej jest z najlepiej zarabiającym w historii "Avengers: Endgame" - pewien fan zauważył nieścisłość w trakcie finałowej bitwy z Thanosem.

Problem jest natury delikatnej i dość głupiej - chodzi bowiem o tarczę Kapitana Ameryki. Jak pewnie pamiętacie, ta ulega przepołowieniu w trakcie pojedynku między Thanosem a Thorem, Kapem i Iron Manem. Twórcy efektów specjalnych nieco się nie popisali, ponieważ niedługo później widzimy bohatera z Brooklynu z tarczą, która jest... cała i zdrowa.

Fan zauważył błąd w finałowej bitwie z Avengers: Endgame

Na Reddicie pojawił się kadr, w którym wyraźnie widać, że tarcza Kapitana Ameryki jest cała zaledwie kilka minut po tym, gdy widzieliśmy ją roztrzaskaną. Zresztą zobaczcie sami:

tarcza Fot. foto: reddit.com/r/MovieDetails
Przeczytaj także

No cóż, kto by się spodziewał, że w filmie za 350 milionów dolarów znajdziemy takie błędy? A tak całkiem na poważnie - jest to oczywiście drobna wpadka, która raczej nikomu za bardzo nie przeszkadzała w odbiorze "Avengers: Endgame". Warto jednak czasami zobaczyć takie błędy, żeby przypomnieć sobie, że nad tak ogromnymi produkcjami też pracują ludzie i wpadki zdarzają się każdemu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.