Pierce Brosnan chce, żeby James Bond była kobietą: "Odsuńcie się chłopaki"

09.09.2019 14:46
Pierce Brosnan|undefined Fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Brosnan nie może się doczekać zmian. Aktor, który wcielał się w agenta 007 przez całą dekadę (1994-2004) stwierdził, że czas na kobiecą wersję Jamesa Bonda. 

Chociaż dni Jamesa Bonda o twarzy Pierce'a Brosnana przeminęły już bezpowrotnie, to aktor wciąż czuje się mocno związany z rolą. Dlatego też ma już dosyć agenta 007 w wersji męskiej - Brosnan ma ogromną nadzieję, że niedługo ten legendarny tytuł zostanie przekazany w ręce kompetentnej kobiety.

James Bond - Brosnan chce kobiety w roli agenta 007

Niedawno w sieci pojawiły się nawet doniesienia o tym, że gwiazda "Kapitan Marvel" Lashana Lynch jest brana pod uwagę do ikonicznej roli w kolejnym filmu o Jamesie Bondzie. Brosnan jest fanem pomysłu obsadzenia kobiety w produkcji o agencie 007 i jak sam powiedział w wywiadzie z The Hollywood Reporter:

Wydaje mi się, że widzieliśmy w tej roli facetów przez ostatnie 40 lat. Odsuńcie się panowie, czas na kobietę. Moim zdaniem byłoby to pełne energii i ekscytujące.

Przeczytaj także

I chociaż Brosnan jest podekscytowany prospektem zobaczenia agentki 007, to aktor twierdzi, że pomysł nie zostanie spełniony dopóki producentem filmów o Jamesie Bondzie jest duet Barbara Broccoli i Michael G. Wilson: 

Nie sądzę, że to zdarzy się z Broccolimi. Raczej nie stanie się to, kiedy oni mają władzę nad serią.

Następny film z serii nosi tytuł "No Time To Die" i będzie ostatnią produkcją z Danielem Craigiem w głównej roli. Opowie o "emerytowanym" agencie 007, który spędza czas na zabawie i przyjemnościach w swoim "duchowym domu". W obsadzie oprócz Craiga znajdziemy Ralpha Fiennesa, Rory'ego Kinneara, Bena Whishawa, Naomie Harris, Lea Seydoux i Ramiego Maleka. Film zadebiutuje w kinach 3 kwietnia 2020 roku w Wielkiej Brytanii i 8 kwietnia w USA.

Zobacz także: "Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.