Pierwsze nieoficjalne zdjęcia i wideo z planu filmu o Hanie Solo

Kamil Dachnij
22.05.2017 11:37
Pierwsze nieoficjalne zdjęcia i wideo z planu filmu o Hanie Solo Fot. kadr z filmu

Spin-off „Gwiezdnych wojen” jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów 2018 roku. Nic więc dziwnego, że media oraz fani są niecierpliwi. To właśnie dzięki nim mamy pierwsze nieoficjalne materiały z planu filmowego. 

Wcielenie się w słynną postać po znanym aktorze nigdy nie jest łatwe (przykład Jamesa Bonda). Jednak, gdy mówimy o Harrisonie Fordzie, sytuacja staje się diabelnie trudna. Do roli Hana Solo przymierzało się ponad 2500 aktorów, ale wygrał jeden – Alden Ehrenreich (Ave, Cezar!). Jeżeli ciekawi was, jak aktor prezentuje się jako młody Han Solo, to portal TMZ pośpieszył na ratunek i opublikował pierwsze nieoficjalne zdjęcia Aldena w kostiumie. Zobaczcie:

Na razie niewiele wiadomo o fabule spin-offa „Gwiezdnych wojen”. Rzekomo ma obejmować sześć lat z życia pilota Sokola Millennium i zarazem przedstawić historię, jak po raz pierwszy udało mu się zdobyć statek. Zanim jednak do tego dojdzie, możemy widzieć bohatera w innych pojazdach, ścigającego się lub uciekającego przed swoimi wrogami. 

Nowe wideo związane z filmem o Hanie Solo nie należy do zbytnio efektownych, ale właśnie odkrywa przed nami wyżej wspomniany zarys fabuły. W nakręconym przez fana filmiku nie ma oczywiście nic zaskakującego, bo doskonale wiemy, że coś co będzie wyglądało widowiskowo na ekranach kin, w rzeczywistości jest jedynie prostą jazdą dwóch aut z kamerą w tle... 

Na razie rządzą spekulacje. Pisaliśmy niedawno o nowych postaciach, które pojawią się w spin-offie. W filmie należącym do antologii „Gwiezdnych wojen”, wystąpi kilka znanych nazwisk: Emilia Clarke (znana z „Gry o tron” oraz „Terminator: Genisys”), Woody Harrelson (Skandalista Larry Flint i Detektyw) jako Beckett, Donald Glover (Atlanta) jako Lando Calrissian oraz Michael Kenneth Williams (Prawo ulicy). Pod względem jakości gry aktorów nowa produkcja raczej zawodzić nie będzie.

Po sukcesie „Łotra 1”, Disney doskonale zdaje sobie sprawę, że wszystko co wypuści z uniwersum sagi George’a Lucasa będzie przynosić wielkie profity finansowe. Jak sobie poradzą reżyserzy Phil Lord oraz Christopher Miller, którzy wcześniej z powodzeniem współpracowali przy „Lego: Przygoda” oraz „22 Jump Street”, przekonamy się 25 maja 2018 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.