Oto pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu "Godzilla vs. Kong". Potwory szykują się na walkę

07.12.2020 12:04
Oto pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu "Godzilla vs. Kong". Potwory szykują się na walkę Fot. WARNER BROS. / Album/EAST NEWS

Nadchodzi walka stulecia - w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu "Godzilla vs. Kong". Te przedstawiają Tytanów w swoim naturalnym środowisku, szykujących się do potyczki o tytuł Króla Potworów.

Godzilla vs. Kong na pierwszych zdjęciach

Do premiery "Godzilla vs. Kong" zostało jedynie kilka miesięcy, a twórcy wciąż wstrzymują się z pokazaniem zwiastuna nadchodzącego filmu o batalii potworów. Na osłodę oczekiwania, Warner Bros. postanowił zaprezentować pierwsze oficjalne kadry z produkcji, które przedstawiają tytułowych Tytanów szykujących się do starcia o dominację na świecie.

Polecamy

Te zaprezentowano na łamach konwentu CCXP, gdzie widzowie mieli okazje zobaczyć m.in. finałowy zwiastun "Wonder Woman 1984". Tak jak wspomnieliśmy, wielu fanów wolałoby zobaczyć zapowiedź wideo, ale niestety tego nie uświadczyliśmy. Zdjęcia z "Godzilla vs. Kong" zobaczycie poniżej:

W filmie pojawią się aktorzy z "Godzilli 2", czyli m.in. Kyle Chandler i Millie Bobby Brown, a do obsady dołączyli m.in. Eiza Gonzales, czy Alexander Skarsgard. Data premiery została ustalona na 21 maja 2021 roku i zgodnie z zapowiedzią Warner Bros., film trafi od razu zarówno do kin, jak i na platformę HBO Max. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.