Ukazało się pierwsze zdjęcie Aamira Khana w roli bollywoodzkiego Forresta Gumpa

19.11.2019 11:58
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Forrest Gump"/ Paramount Pictures

Ruszyły zdjęcia do bollywoodzkiego remake'u "Forresta Gumpa". W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie przedstawiające głównego bohatera.

"Laal Singh Chaddha" to bollywoodzka odpowiedź na amerykańskiego "Forresta Gumpa", produkowana przez Viacom18 Studios i Aamir Khan Productions. W sieci ukazało się właśnie pierwsze zdjęcie, prezentujące wygląd głównego bohatera.

Pierwsze spojrzenie na Aamira Khana w roli bollywoodzkiego Forresta Gumpa

O tym, że w Indiach powstaje remake hitu z Tomem Hanksem w roli głównej, wiadomo było od dawna. Teraz magazyn The Hollywood Reporter opublikował pierwsze spojrzenie na głównego bohatera w wersji Bollywood.

Przeczytaj także

Za reżyserię filmu odpowiada Advait Chandan. U boku Aamira Khana wystąpi również inna gwiazda Bollywoodu - Kareena Kapoor Khan. Premiera "Laal Singh Chaddha" zapowiedziana jest na grudzień 2020 roku. Historia Forresta to jednak nie jedyna produkcja, która w najbliższym czasie doczeka się swojego bollywoodzkiego odpowiednika. W Indiach trwają również prace nad remake'ami "Gwiazd naszych wina" i "Zacznijmy od nowa"

Zobacz też: Najlepsze filmy, w których zagrał Tom Hanks. "Forrest Gump", "Zielona Mila" i inne 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.