Pierwsze zdjęcie Elizabeth Banks w „Power Rangers”

Robert Skowronski
20.04.2016 10:08
Pierwsze zdjęcie Elizabeth Banks w „Power Rangers” Fot. kadr z filmu + Ranger Pejnta

Wiemy już jak będzie się prezentować Elizabeth Banks w roli wroga Power Rangersów. Jak aktorka wygląda w stroju Rity Repulsy?

Fani serialu, który królował na ekranach naszych telewizorów w latach 90. mogą poczuć się zdziwieni. Niewiele pozostało z kiczu dawnych lat. Monstrualna fryzura została zastąpiona związanymi w kucyk włosami, a workowate szaty ustąpiły miejsca podkreślającemu kształty zielonemu strojowi. Cóż, to znak czasu, nie ma też co ukrywać, że Elizabeth Banks może się pochwalić nienaganną figurą.

Do podobnych konkluzji doszła sama aktorka wcielająca się w Ritę:

Jest to współcześniejsze i odważniejsze przedstawienie oryginalnej wersji czarnego charakteru z „Power Rangers”. Chcieliśmy dać jej historię, która łączy ją z bohaterami. Jednak w dalszym ciągu będzie miała ten sam cel - zdobyć panowanie nad światem. Nigdy wcześniej nie grałam czarnego charakteru, a co dopiero pozaziemskiej wojowniczki.

Zobaczcie jak prezentuje się Elizabeth Banks na pierwszym udostępnionym zdjęciu przedstawiającym Ritę Repulsę:

Kinowa wersja „Power Rangers” ma trafić na ekrany 24 marca 2017 roku. Nad scenariuszem pracowało łącznie sześć osób, w tym John Gatins („Giganci ze stali”) oraz Zack Stentz i Ashley Miller („Thor”). Wyjawiono już synopsis obrazu w reżyserii Deana Israelitego:

Power Rangersi to pięciu zwykłych licealistów, którzy muszą stać się niezwykłymi, kiedy dowiadują się, że ich małe miasteczko Angel Grove, ale i świat są zagrożone ze strony obcych. Wybrani przez los, bohaterowie szybko odkrywają, że są jedynymi, którzy mogą ocalić planetę. Aby to zrobić będą musieli przezwyciężyć swoje osobiste problemy i zrzeszyć się jako Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie znaleźli się Dacre Montgomery jako Jason (Czerwony Wojownik), RJ Cyler jako Billy (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lin jako Zack (Czarny Wojownik). Tak wygląda piątka aktorów bez strojów wojowników:

Na początku marca 2016 roku ruszył już plan zdjęciowy filmu, który jest realizowany w Vancouver. Obraz ma się rozpocząć od sceny rozgrywającej się 65 milionów lat temu. Zordon i jego grupa Power Rangers walczą z Ritą Repulsą. Ostatecznie dochodzi do detonacji czarnej dziury. Już w czasach współczesnych Zordon budzi się, ale nie jest już postacią z krwi i kości. Dowiaduje się od robota Alpha 5, że nie udało mu się unicestwić Repulsy. Udaje mu się zwołać nową drużynę Power Rangers, która będzie musiała stawić czoła wrogowi.

Jak Wam się podoba wygląd Elizabeth Banks w kinowym „Power Rangers”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.