Pierwszy fragment sceny z „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów”

Robert Skowronski
11.04.2016 11:35
Pierwszy fragment sceny z „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów” Fot. kadr z wideo

Możemy już zobaczyć wycinek sekwencji akcji, która znajdzie się w filmie „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”. Zobaczcie jak Steve Rogers rozprawia się ze swoimi oponentami.

Wcześniej mogliśmy obejrzeć zwiastun dzieła, w którym pojawił się Spider-Man. Szybki montaż i efektowność - zjawiska charakterystyczne dla trailerów. Jednak w tym morzu atrakcji nie można doświadczyć prawdziwego tempa filmu. Dlatego cieszymy się, że możemy zobaczyć pierwszy fragment z dzieła braci Russo, w którym to Kapitan Ameryka, Falcon i Scarlet Witch kładą na ziemię kolejnych przeciwników.

Film trafi na nasze ekrany 6 maja 2016 roku i z tego co zapowiadają twórcy zmieni on oblicze kinowego uniwersum Marvela. Rzecz ma się dziać po wydarzeniach z „Avengers: Czas Ultrona”. Nowej drużynie Avengers dowodzi Steve Rogers, a grupa stoi na straży bezpieczeństwa ludzkości. Politycy wystosowują wobec superbohaterów specjalną ustawę, która wymaga od nich bycia zarejestrowanymi, zaś ich poczynania mają być kontrolowane przez rząd. To doprowadza do podziału w grupie na dwa obozy - część stanie po stronie Kapitana, reszta po stronie Tony'ego Starka, czyli Iron Mana.

Nie wiemy czy zaprezentowany fragment pochodzi z początku filmu czy ze środka wydarzeń. Bez względu jednak na tę wiedzę miło zobaczyć wyczyny Kapitana i jego towarzyszy:

Ujawniono już kogo w „Kapitanie Ameryce: wojnie bohaterów” zagra Martin Freeman. Okazuje się, że w dziele pojawią się też Alfre Woodard i Jim Rash, a o tej dwójce aktorów wcześniej się nie mówiło.

Pierwsza z wymienionych jest już zaangażowana w inną produkcję Marvela i Netflixa - serial „Luke Cage”, gdzie wcieli się w postać Marii Dillard. Wygląda na to, że ta bohaterka pojawi się także w dziele braci Russo. Jeżeli do tego dojdzie byłoby to o tyle ciekawe, że nieczęsto marvelowskie postaci kina i seriali migrowały między produkcjami.

Z kolei Jim Rash znany jest m.in. z serialu „Community”, a na wielkim ekranie pojawił się w „Raporcie mniejszości” czy „Najlepszych najgorszych wakacjach”. Obraz był już pokazywany na pokazach prasowych w Stanach Zjednoczonych, jak wynika z opisów zagranicznych krytyków Petera Parkera zobaczymy na ekranie przez 10 minut, a jego alter-ego, czyli Spider-Mana przez 20 minut.

W obsadzie „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów” znalazły się też takie gwiazdy, jak: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Paul Bettany, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Chadwick Boseman, Emily VanCamp, Daniel Brühl, Frank Grillo i William Hurt.

Jak Wam się podoba fragment sceny z „Kapitana Ameryki: wojny bohaterów”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.