Pierwszy klip z nowych "Pogromców duchów" jest lepszy, niż cały film z 2016 roku

08.04.2021 13:43
Pierwszy klip z nowych "Pogromców duchów" jest lepszy, niż cały film z 2016 roku Fot. Columbia Pictures/Ferrari Press/East News

Pamiętacie "Pogromców duchów"? Hollywood pamięta. W sieci pojawił się nowy klip z nadchodzącego filmu. Ten wygląda na szczęście dużo lepiej, niż cokolwiek związanego z produkcją z 2016 roku.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo - oto pierwszy klip z nowego filmu

Hollywood ma ogromną manię "zmartwychwstawania" franczyz, które odnosiły sporą popularność w poprzednich dekadach. Ofiarami tego procederu kilka lat temu byli "Pogromcy duchów", którzy w 2016 roku doczekali się "odświeżonej" wersji. Ta niestety nie miała ani serca, ani humoru, ani interesujących postaci, które znaliśmy z pierwowzoru. Sony postanowiło spróbować swoich sił z marką ponownie.

Polecamy

Tym razem przygotowali "Pogromców duchów. Dziedzictwo", czyli kontynuację przygód postaci sprzed lat. W nowym filmie to wnuczki i wnukowie oryginalnych naukowców zaczynają odkrywać tajemnice swoich dziadków. Teraz w sieci pojawił się pierwszy klip z produkcji, który przedstawia nam Paula Rudda w konfrontacji z małymi potworkami:

Polecamy

W filmie powróci większość gwiazd oryginału. Twórcy przygotują jednak nowe kreatury, z którymi dzieciaki będą sobie musiały poradzić - jedną z nich jest miniaturka człowieka-oponki z finału "Pogromców duchów" (to właśnie te stworki widzimy w powyższym klipie). Inną jest zaś żarłoczny duch, którego widzieliśmy przypadkiem w jednym ze specjalnych programów poświęconych produkcji. 

Reżyserem filmu jest Jason Reitman, syn producenta Ivana Reitmana (i przy okazji reżysera oryginalnego filmu). Widzimy więc, że sprawa jest mocno rodzinna - dlatego też spodziewamy się, że więzy rodzinne będą odgrywały ważną rolę w produkcji.

W obsadzie znaleźli się między innymi Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver, Annie Potts oraz McKenna Grace, Finn Wolfhard, Carrie Coon i Paul Rudd. Film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo", po kilku obsuwach, ma zadebiutować w kinach w listopadzie 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.