Pierwszy, reżyserski zwiastun filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi jest już dostępny!

Natalia Hluzow
13.12.2017 18:06
Pierwszy, reżyserski zwiastun filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi jest już dostępny! Fot. materiały prasowe

Daria, Hokus Pokus, Futro, Siekiera i Spuchnięta Anka – poznaj kobiety mafii z najnowszego filmu Patryka Vegi.

Po „Niebezpiecznych kobietach” z warszawskiej policji i niepoprawnych lekarkach z „Botoksu”, przyszedł czas na złowieszcze „Kobiety mafii

Od dziś, czyli 13 grudnia 2017 roku, można zobaczyć pierwszy zwiastun tego (jak zawsze) opartego na prawdziwych zdarzeniach i (jak zawsze) mocnego kina, pełnego seksu, przemocy i wszelkich znanych Polakom przekleństw. Patryk Vega w ramach premiery zaprezentował go w swoich mediach społecznościowych w wersji reżyserskiej (czyli wybitnie długiej i bez cenzury). Jak wypadł zwiastun i jak zapowiada się nadchodzący film? Oceńcie sami:

Jak widać, Vega trzyma się swojego stylu i nie zamierza z niego rezygnować, co - jak również widać - odpowiada pewnemu gronu polskich aktorek i aktorów. Do weteranek jego filmów, czyli Agnieszki Dygant, Olgi Bołądź oraz Katarzyny Wranke, dołączyły tym razem Agnieszka Popławska i młodziutka Julia Wieniawa. W filmie nie zobaczymy Mai Ostaszewskiej, której gwiazda lśniła w „Pitbullach”, lecz której nie zależało chyba aż tak bardzo na byciu twarzą produkcji Vegi. Powrócą natomiast znani i lubiani przez fanów reżysera Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabjański, a także Bogusław Linda.

Wszystkie kobiety mafii z filmu Vegi od kilku dni można też podziwiać na plakatach. Poza portretami bohaterek, znajdują się na nich też ich złote sentencje, jak np.: „Skłodowska-Curie odkryła rad i polon, a kobiety nie mogą robić dragów?” czy „Co widział we mnie mój mąż? Nic. Kutas nie ma oczu.”. Wszystkie możecie zobaczyć (i przeczytać!) poniżej:

Film „Kobiety mafii” trafi do kin 23 lutego 2018 roku. Będzie to piąty film Patryka Vegi w ciągu ostatnich 3 lat. Reżyser nie planuje jednak odpoczynku po tak aktywnym okresie i, ku radości jednych i rozpaczy innych widzów, przygotowuje się już do kolejnej produkcji. Tym razem w filmie „Small World” będzie demaskował mroczny świat handlarzy dziećmi.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.