"Pinokio" - zobaczcie Toma Hanksa jako Geppetto w zwiastunie nowej aktorskiej wersji filmu

01.06.2022 09:59
"Pinokio" - zobaczcie Toma Hanksa jako Geppetto w zwiastunie nowej aktorskiej wersji filmu Fot. materiały prasowe/Disney+

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun "Pinokio" z Tomem Hanksem w roli głównej. Co ciekawe... nie słyszymy, ani nie widzimy w nim głównego bohatera.

Tom Hanks jako Geppetto w filmie Pinokio. Zobaczcie zwiastun

Od kilku lat Disney z mniejszym lub większym powodzeniem finansowym (a niekoniecznie artystycznym) produkuje filmy oparte na swoich największych animowanych hitach. Aktorskich remake'ów doczekała się między innymi "Księga dżungli", "Król Lew" czy "Aladyn", a w planach są kolejne produkcje, takie jak "Mała Syrenka", "Królewna Śnieżka" i "Bambi".

Polecamy

Wśród nowości figuruje również "Pinkio", bazujący na filmie animowanym z 1940 roku. W związku z nadchodzącą premierą pełnego zwiastuna nowego remake'u, w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak prezentuje się nadchodzący film Roberta Zemeckisa:

W zapowiedzi widzimy między innymi Geppetto, granego przez Toma Hanksa, Cynthię Erivo w roli Błękitnej Wróżki, a także Hipolita Świerszcza, któremu głosu użyczył Joseph Gordon-Levitt. Przy okazji widzimy również, że film wygląda... dość tanio, jak na produkcje Disneya. Pod wideo możemy przeczytać komentarze, że które jasno mówią, że ludzie mają nieco dosyć tych ciągłych aktorskich wersji starych bajek.

Polecamy

Jeden z popularniejszych komentarzy całkiem słusznie zauważa, że skoro oryginalny film jest "ponadczasowym klasykiem", to chyba samo w sobie oznacza, że nie potrzebuje "odświeżenia"...  

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Robert Zemeckis. W pozostałych rolach wystąpili Benjamin Evan Ainsworth jako Pinokio, Keegan-Michael Key w roli Lisa, Luke Evans oraz Lorraine Bracco, która wcieliła się w Mewę - zupełnie nową postać. Na razie nie zdradzono, kiedy odbędzie się premiera "Pinokia". Niewykluczone, że pojawi się wyłącznie na Disney+ jeszcze w tym roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.