Piotr Adamczyk w świecie Marvela. Aktor potwierdził, że zagra w nadchodzacej produkcji MCU? [ZDJĘCIA]

22.03.2021 07:48
Piotr Adamczyk Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Piotr Adamczyk dołączył do świata Marvela? Na to wygląda. Na Instagramie polskiego aktora pojawiły się zdjęcia, które potwierdzają plotki o jego roli w serialu "Hakweye".

Piotr Adamczyk zamieścił na Instagramie materiały, które sugerują, że wcześniejsze plotki o jego udziale w produkcji Marvel Studios mogą okazać się prawdziwe. Kogo polski aktor zagra w serialu "Hawkeye"?

"Hawkeye" - Piotr Adamczyk w serialu Marvela?

MCU rozwija swoje seriale. Do tej pory zadebiutowały już dwa tytuły - "WandaVision" i "Falcon and the Winter Soldier". Na horyzoncie są kolejne produkcje, w tym "Hawkeye". Pod koniec lutego 2021 roku pojawiły się niepotwierdzone plotki o tym, że w jednej z ról w tym serialu wystąpi Piotr Adamczyk.

Polecamy

Te doniesienia to spekulacje autorstwa osoby prowadzącej fanpage Łysy z Marvela. Najwidoczniej okazały się prawdziwe, bo Adamczyk zamieścił na InstaStories zdjęcia z planu jakiejś produkcji, które zdają się potwierdzać rolę w serialu "Hawkeye". 21 marca 2021 roku polski gwiazdor obchodził swoje 49 urodziny. Z tej okazji życzenia złożyła mu jedna z aktorek, które zagrają w produkcji MCU.

Piotr Adamczyk i Alaqua Cox Fot. foto: print screen z Piotr Adamczyk/Instagram
Alaqua Cox Fot. foto: print screen z Piotr Adamczyk/Instagram

Osoby, które śledzą wszystkie doniesienia na temat powstających tytułów MCU na pewno rozpoznają na jednym z powyższych print screenów Alaquę Cox - aktorkę, która wystąpi w serialu "Hawkeye" jako Echo - prawdopodobnie nowej przeciwniczki tytułowych bohaterów - Clinta Bartona, w którego ponownie wcieli się Jeremy Renner oraz Kate Bishop granej przez Hailee Steinfeld. Co ciekawe, pierwotnie jedno ze zdjęć z urodzin Adamczyka pojawiło się na Instagramie Cox, a polski aktor tylko je udostępnił.

Polecamy

"Hawkeye" - kogo zagra Piotr Adamczyk?

Oczywiście nadal nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, ale zamieszczone w sieci materiały mówią same za siebie. Tym samym upadła teoria, że Adamczyk wcieli się w członka rodziny innego antagonisty serialu - Kazimierza Kazimierczaka znanego również jako The Clown. Wszystko wskazuje na to, że aktor zagra jednego z członków Tracksuit Mafia - nowojorskiego rosyjskiego gangu, który też zajdzie Hawkeye'owi za skórę. Tak przynajmniej było w komiksowym runie Matta Fractiona i Davida Aji, na którym w głównej mierze będzie bazować fabuła nadchodzącego serialu.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Kiedy zobaczymy Piotra Adamczyka w serialu Marvela? Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie "Hawkeye" trafi na platformę Disney+, ale wieści głoszą o listopadzie 2021 roku. Obecnie nadal trwają zdjęcia do tej produkcji, w której oprócz Rennera, Steinfeld, Cox i (miejmy nadzieję) Adamczyka, zagrają pies Jolt, Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox oraz Zahn McClarnon.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.