Piotr Rogucki w etiudzie "Twój Stary". Musisz to zobaczyć!

Katarzyna Leszczyńska
26.06.2019 12:04
Piotr Rogucki w etiudzie Fot. YouTube/Mac Adamczak

Piotr Rogucki szerszej publiczności znany jest przede wszystkim jako frontman zespołu Coma. Ma na swoim koncie również kilka ról filmowych. Teraz zagrał w etiudzie Maćka Adamczaka.

Piotr Rogucki popularność zyskał jako wokalista zespołu Coma. Niewielu wie jednak, że "Roguc" jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Śmiało możemy go zatem nazwać aktorem. Rogucki wystąpił już w kilku polskich filmach. Wśród nich znalazły się takie produkcje jak: "Skrzydlate świnie", "Miasto 44" oraz "Gotowi na wszystko. Exterminator". Teraz postanowił wystąpić w etiudzie.

Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie o piosenkę Piotr Roguckiego. Było warte 40 tysięcy złotych

Piotr Rogucki jako "Twój Stary"

Etiuda "Twój Stary" to 4-minutowa produkcja stworzona przez Maćka Adamczaka. Film opowiada o ojcowskiej miłości, a także oczekiwaniach przeciętnego rodzica. Scenariusz stworzyli Maciej Adamczak i Paulina Rapacz w oparciu o własne doświadczenia, jak również rozmowy ze swoimi rówieśnikami.

Przeczytaj także

Jest to produkcja studencka, jednak na naprawdę wysokim poziomie. Najważniejsze w niej jest przesłanie do młodych ludzi, którzy odczuwają presję ze strony otoczenia.

Piotr Rogucki w etiudzie wcielił się w postać tytułowego "starego", czyli ojca rozmawiającego ze swoim młodym synem na łódce. Musicie to zobaczyć! Cały film możecie obejrzeć poniżej.

Jest to też gratka dla fanów Comy, ponieważ na końcu filmu pojawia się utwór zespołu pt.: "Pożegnanie z Bajką". 

Zobacz także: Który album zespołu Coma jest najlepszy? [sonda]

 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.