Piotr Stramowski będzie walczył w „Klatce” – pierwszym polskim filmie o MMA

Natalia Hluzow
11.12.2017 11:28
|center Fot. kadr z wideo

Domino Film zajmie się produkcją pierwszego polskiego filmu poświęconego zawodnikom mieszanych sztuk walki.

Mieszane sztuki walki przez ostatnie 10 lat osiągnęły w Polsce olbrzymią popularność za sprawą KSW, która organizuje liczne, poświęcone temu sportowi gale. Do najsłynniejszych zawodników należą obecnie Michał Materla, Mamed Chalidow, Marcin Różalski czy Mariusz Pudzianowski. W rolę gwiazdy ich pokroju już niebawem wcieli się Piotr Stramowski – słynny „Majami” z „Pitbulli” Patryka Vegi.

Film będzie nosił tytuł „Klatka”. Jak czytamy w opisie opublikowanym na oficjalnym profilu federacji KSW, która jest partnerem i konsultantem filmu:

Film wyprodukuje polskie studio Domino Film z Katowic. Dystrybucją ma zająć się Next-Film. Nieznana jest jeszcze obsada filmu ani nazwisko reżysera. Czy istnieje szansa, że obok Stramowskiego zobaczymy Maję Ostaszewską lub Tomasza Oświecińskiego (który doskonale wpasowałby się do filmu o zawodnikach MMA)? Czy za kamerą stanie znany z mocnych tematów Patryk Vega? Przekonamy się już niebawem. Film ma trafić na ekrany kin jesienią 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.