„Pitbull. Nowe porządki” zgromadził ponad milion widzów

16.02.2016 13:59
„Pitbull. Nowe porządki” zgromadził ponad milion widzów Fot. kadr z filmu

Film w reżyserii Patryka Vegi cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności. Ile dokładnie osób zobaczyło „Pitbulla. Nowe porządki”?

Obraz zdobył tytuł najpopularniejszego filmu 2016 roku w Polsce, choć trzeba pamiętać, że mamy dopiero luty. Według informacji dystrybutora dzieło obejrzało już 1 011 651 widzów.

Patryk Vega postawił na realizm i autentyczność przy wdzieraniu się za kulisy już nie tylko policji, ale świata przestępczego. Reżyser przekonuje, że w filmie nie ma żadnej wymyślonej sceny. Krytycy cenią w filmie „Pitbull. Nowe porządki” wartką akcję i mocne sensacyjne sceny rozładowujące komediowe dialogi.

Poczujcie namiastkę dzieła Patryka Vegi w zwiastunie filmu:

Na ekranie pojawia się Bogusław Linda czy też Andrzej Grabowski, mamy też do czynienia z wcześniej nieznanym Piotrem Stramowskim, który wciela się w postać nazywaną Majami. „Pitbull. Nowe porządki” to również bardzo odważne występy Mai Ostaszewskiej i Agnieszki Dygant. To film, którym zrywają ze swoim dotychczasowych wizerunkiem grzecznych i ułożonych. Grają odważne kobiety, które nie boją się igrać z ogniem, a niebezpieczni mężczyźni działają na nie jak magnes.

Fabuła dzieła opowiada o gangsterze o pseudonimie Babcia (Bogusław Linda), który rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi (pseud. Majami) z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje mokotowską grupę „obcinaczy palców”, odpowiedzialną za serię porwań i zabójstw. Funkcjonariusze z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.    

Widzieliście już „Pitbulla. Nowe porządki”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.