Pixar robi film o Buzzie Astralu. W roli głównej wystąpi gwiazdor Marvela

11.12.2020 14:47
Toy Story 3 - kadr z filmu Fot. Everett Collection/East News

"Toy Story" jeszcze się nie skończyło. Studio Pixar pracuje nad spin-offem poświęconym postaci Buzza Astrala. W roli głównej wystąpi gwiazdor Marvel Studios.

Świat "Toy Story" powraca z zaskakującym filmem, będącym historią jednego z głównych bohaterów serii. W filmie "Lightyear" zobaczymy przygody Buzza Astrala (Astral to spolszczona wersja oryginalnego imienia Buzz Lightyear - przyp. red.). Głosu kosmicznej zabawce użyczy jeden z gwiazdorów Marvela.

"Lightyear" - spin-off "Toy Story" od studia Pixar

W 2020 roku wszyscy fani "Toy Story" świętowali bardzo ważną datę - 25. lecie premiery oryginalnego filmu, który zapoczątkował dobrą passę studia Pixar. Dwie i pół dekady później seria nie tylko doczekała się kolejnych trzech części, ale również kilku krótkometrażówek.

Polecamy

Niebawem świat żywych zabawek powróci w filmie o Buzzie Astralu, który ma opowiadać o genezie kosmicznego wojownika. O nadchodzącej produkcji poinformował Pete Doctor - szef studia Pixar podczas Disney Investor Day 2020. Do tej pory w Buzza wcielał się Tim Allen. Z racji tego, że historia pokarze widzom młodszą wersję zabawki, twórcy postanowili zaangażować Chrisa Evansa - aktora znanego z roli Kapitana Ameryki

Polecamy

W "Lightyear" zobaczymy jak Buzz zdobywał doświadczenie od pilota testowego po strażnika kosmosu, którym był w pierwszej części "Toy Story". Za reżyserię produkcji odpowie Angus MacLane, który ma na swoim koncie "Gdzie jest Dory?". Filmowiec pracował też w studiu Pixar jako animator przy każdym tytule od "Dawno temu w trawie" po "Toy Story 3". Był również pomysłodawcą postaci do filmów "Potwory i spółka" oraz "Iniemamocni". Fani nie powinni się więc obawiać o nadchodzący spin-off "Toy Story", bo MacLane zna Piksara i jego produkcje od podszewki.

Polecamy

"Lightyear" - kiedy premiera filmu o Buzzie Astralu?

Na razie pozostałe szczegóły filmu są owiane tajemnicą. Nie wiadomo, kto jeszcze wystąpi w "Lightyear", a ni kiedy nastąpi premiera filmu. Jedno jest pewne. W produkcji pojawią się nowe wątki w serii "Toy Story", ponieważ do tej pory nie było elementów filmu akcji osadzonego w konwencji science fiction. A właśnie tym ma się charakteryzować historia Buzza Astrala. Na produkcję poczekamy pewnie kilka lat.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.