Plakaty oscarowych filmów z postaciami ze „Zwierzogrodu”

Robert Skowronski
22.02.2017 11:00
Plakaty oscarowych filmów z postaciami ze „Zwierzogrodu” Fot. AFP/EAST NEWS + Dzik Pejnta

Animacja Byrona Howarda i Richa Moore'a zaskarbiła sobie sympatię widzów i zdobyła nawet nominację do Oscara, ale dla zwierzaków z ekranu to za mało i dlatego przedostały się na plakaty innych produkcji mających szansę na statuetkę.

W alternatywnym świecie Judy Hopps, Nick Wilde i inni bohaterowie „Zwierzogrodu”, to istne sławy ekranu obsadzane w niemal każdym filmie, dlatego udało im się zdominować oscarową galę z aż sześcioma filmami.

Wśród nich „Wieprzowa przełęcz” od twórcy „Walecznego Wieprza” - można szykować się na epickie dzieło z akcją rozgrywającą się w błocie. Jest też „La La Lamb” z Ryanem Foxlingiem i Emu Stone od reżysera „Hippo-splash”. Mamy też „Aż do wydry”, „Fantastyczne gepardy i jak je znaleźć”, „Ssaki nocy”, a także historię najgorszej śpiewaczki operowej wszech czasów z Ryjówką Grantem i Meryl Piszczącą w obsadzie.

Warto śledzić starcie tych obrazów. Nie wiadomo kto będzie triumfował podczas ceremonii w Los Animals. Wszystko może się wydarzyć :)

Wymieniona wcześniej tytuły to oczywiście zgrywa z filmów „Przełęcz ocalonych”, „La La Land”, „Aż do piekła”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Zwierzęta nocy” i „Boska Florence”. Poniższe plakaty powstały przy współpracy twórców „Zwierzogrodu” (Richa Moore'a, Byrona Howarda i scenarzysty Jareda Busha) z ekipą Oh My Disney.

Zobaczcie jak wypadł efekt ich przedoscarowej zabawy:

Mogliśmy już zobaczyć wideo pokazujące oscarowe filmy z najlepszymi zdjęciami od początku historii, a także trailer dzieł nominowanych w 2017 roku do nagrody Akademii. Przed galą mogą się pokazać inne podsumowujące filmiki, ale czasu jest coraz mniej, gdyż rozdanie statuetek odbędzie się już 26 lutego 2017 roku w Dolby Theatre w Los Angeles.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.