Plansza Ouija ściąga złe siły w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
24.06.2016 11:08
Plansza Ouija ściąga złe siły w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Świat duchów jest niebezpieczny, zwłaszcza, gdy te przejmują kontrolę nad małą dziewczynką. Zobaczcie zwiastun filmu „Ouija: Origin of Evil”.

To kontynuacja obrazu Stilesa White'a, który do polskich kin wkroczył w 2014 roku pod tytułem „Diabelska plansza Ouija”. Tym razem za kamerą stanął Mike Flanagan, reżyser „Oculusa” i „Zanim się obudzę” z Jacobem Tremblayem, młodym aktorem znanym z oscarowego „Pokoju”.

Pierwsza odsłona nie miała zbyt wiele do zaoferowania stając się kolejnym horrorem odrysowanym od kalki. Jednak przy budżecie wynoszącym zaledwie 5 milionów dolarów udało mu się zarobić krocie - wpływy z box office na całym świecie to około 77 milionów. W „Ouija: Origin of Evil” przenosimy się do Los Angeles 1965 roku, gdzie wdowa wraz z dwójką córek rozwija swój biznes dający ludziom szansę na obcowanie ze zmarłymi. Wszystko jest sztuczką, a klienci dają się łapać na proste tricki mające naśladować ingerencję sił z zaświatów. W końcu jednak w ich domu pojawia się prawdziwe zło, które przejmuje kontrolę nad najmłodszą z dziewczynek.

Obraz ma zadebiutować na naszych ekranach 28 października 2016 roku stanowiąc kinową propozycję na Halloween. Zobaczcie pierwszy trailer filmu „Ouija: Origin of Evil”:

W nadchodzącej produkcji mają pojawić się tacy aktorzy, jak Parker Mack („Niezgodna), Sam Anderson („Forrest Gump”), Kate Siegel („Oculus”), Doug Jones („Hellboy”), Elizabeth Reaser (saga „Zmierzch”), Henry Thomas („E.T.”), czy Lulu Wilson („Zbaw nas ode złego”). Scenariusz filmu napisał Mike Flanagan do spółki ze swoim stałym współpracownikiem Jeffem Howardem.

Repertuar kina grozy ma się poszerzyć o nową wersję „Halloween”, która miałaby trafić na ekrany w 2017 roku. Jednym z producentów filmu ma być John Carpenter, twórca oryginału, który napisze do niego również muzykę. Kto miałby być reżyserem projektu? Według nieoficjalnych informacji do tej roli jest dwóch kandydatów. Jednym z nich jest Adam Wingard mający na koncie m.in. „Gościa” i „Następny jesteś ty”. Drugą osobą jest zaś Mike Flanagan, który miałby też napisać scenariusz dzieła.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Ouija: Origin of Evil”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.