Pobiegnij w zwolnionym tempie w maratonie „Słonecznego patrolu”

Robert Skowronski
13.04.2017 12:40
Pobiegnij w zwolnionym tempie w maratonie „Słonecznego patrolu” Fot. kadr z serialu

Kultowy motyw z serialu został przekształcony w wydarzenie sportowe. Możecie być jak ratownicy i ratowniczki ze „Słonecznego patrolu”.

Widzieliście już zwiastun filmu z Dwaynem Johnsonem i Zacem Efronem? Nawet jeżeli nie, to z pewnością pamiętacie sekwencję otwierającą serial z Pamelą Anderson i Davidem Hasselhoffem. Słońce, plaża, a do tego słynny motyw muzyczny przy, którym obfite biusty poruszały się w górę i w dół.

Wszystko to stanie się rzeczywistością poprzez wydarzenie mające promować kinowy „Słoneczny patrol”. Dojdzie do niego 22 kwietnia 2017 roku, ale niestety nie obejmie całego świata i odbędzie się tylko w Los Angeles. Trasa obejmie wyczerpujące 200 metrów, które uczestnicy przebiegną w „zwolnionym tempie”. Na miejscu zjawi się też obsada filmu w reżyserii Setha Gordona.

Zobaczcie wideo, w którym Dwayne Johnson zapowiedział event i zdradził, że ten kto wykaże się największą kreatywnością zostanie zwycięzcą i będzie mógł się udać na światową premierę „Słonecznego patrolu”:

Obecnie na wydarzeniu na Facebooku swoją chęć udziału zgłosiło 200 osób, ale można założyć, że ta liczba drastycznie wzrośnie. Zwłaszcza że udział w maratonie jest całkowicie bezpłatny.

Scenariusz filmu Setha Gordona został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Obraz trafi do kin 12 maja 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

Dwayne Johnson obiecał, że na ekranie zobaczymy dużo nagości. Tej prawdopodobnie możemy się jej również spodziewać podczas sportowego wydarzenia w Los Angeles.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.